UEFA Eiropas līgā “Roma” piedzīvo neveiksmi Bulgārijā

08/09/2022 23:44

“Roma” ceturtdien Bulgārijas pilsētā Razgradā cieta zaudējumu UEFA Eiropas līgas C grupas spēlē. “Roma” bija spiesta piekāpties Razgradas “Ludogorets” ar 1:2 (0:0).

Līdz pirmajiem vārtiem bija jāgaida 72 minūtes, kad mājiniekus vadībā izvirzīja brazīlietis Kaulijs. 86.minūtē rezultātu izlīdzināja Eldors Šomurodovs, bet divas minūtes vēlāk uzvaras vārtus guva vēl viens brazīlietis Nonato.

Otrā grupas mačā RFS Čempionu līgas pirmajā kārtā apspēlējušais Helsinku HJK mājās ar 0:2 (0:1) piekāpās Seviljas “Real Betis”. Abus vārtus viesiem pirmā puslaika kompensācijas laikā ar 11 metru soda sitienu un 64.minūtē guva Villians Žozē. Mājinieki 67.minūtē guva vārtus, taču aizmugurē bija Maliks Abubakari.

Stambulā B grupas spēlē Stambulas “Fenerbahce” ar 2:1 (1:0) pieveica Kijivas “Dynamo”. 35.minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Gustavu Enrike, 63.minūtē rezultātu izlīdzināja Viktors Cigankovs, bet mača kompensācijas laika otrajā minūtē uzgavilēt vietējiem līdzjutējiem ļāva Miši Batšuaji.

Vēl vienā mačā A grupā Londonas “Arsenal” viesos ar 2:1 (1:1) pārspēja “Zurich”. 16.minūtē viesus vadībā izvirzīja Markinjoss, bet 44.minūtē ar 11 metru soda sitienu 1:1 panāca Mirlinds Krjeziu. 62.minūtē uzvaru pēc Markinjosa piespēles “lielgabalniekiem” nodrošināja Edijs Nkitiā. Sezonas fināls norisināsies 31.maijā Budapeštā.

UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā 32 komandas sadalītas astoņās grupās pa četrām katrā. Divas pirmās iekļūs izslēgšanas turnīrā, pirmo vietu ieguvējām uzreiz nodrošinot vietu otrajā kārtā. Otro vietu ieguvējām pirmajā kārtā pievienosies astoņas Čempionu līgā grupās trešo vietu ieņēmušās komandas. Savukārt trešo vietu ieguvējas pārcelsies uz Eiropas Konferences līgas sacensībām, kamēr ceturto vietu ieguvējām grupās Eiropas kausu sezona beigsies. Pagājušajā sezonā finālā Frankfurtes “Eintracht” pēcspēles sitienu sērijā ar 5:4 uzvarēja Glāzgovas “Rangers”