UFC boss atbild “jūtūberim” Polam: Viņš cīnās tikai ar 50 gadīgajiem

30/08/2021 00:11
Nokopēts
Dana Vaits

“Ultimate Fighting Championship” (UFC) prezidents Dana Vaits atbildējis “jūtūberim” Džeikam Polam, kurš iepriekš izteicās, ka viņš varētu nokautēt 52 gadus veco funkcionāru.

“Patiesību sakot, es šeit redzu loģiku,” medijs “The Score” citē Vaitu, kurš pārāk nopietni neuztver “Youtube” zvaigznes replikas. “Man ir 52 gadi un esmu kategorijā ar puišiem, ar kuriem viņš cīnās. Tā kā es saprotu, kāpēc viņš izrāda interesi, jo viņš cīnās tikai ar 50 gadīgajiem. Šis ir ļoti rupjš bizness. Arī es esmu par citiem teicis sliktas lietas, tā ir daļa no spēles. Viss kārtībā.”

Iepriekš vlogeris Pols uzvarēja visās trīs oficiālajās cīņās, kuras fiksētas arī boksa datubāzē “BoxRec”. Pirmajā šovā viņš pārspēja citu “jūtūberi” Ali Esonu Gibu, tad uzveica kādreizējo NBA spēlētāju Neitu Robinsonu, bet vēlāk tika galā ar bijušo MMA cīkstoni Benu Askrenu. Vaits gan nav tālu no patiesības, jo Robinsonam ir 37 gadi un Askrenam 37, bet nākamajam Pola pretiniekam Taironam Vudlijam – 39. Visas minētās personas, kas cīnījās vai vēl cīnīsies ar Polu, konkrētajos dueļos piedzīvoja vai piedzīvos debijas boksā.

Maijā viņu uz cīņu mēģināja izaicināt Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis, kurš ar vairākiem provokatīviem video vērsās pie Pola, tomēr amerikānis ignorēja latvieša mēģinājumus un pat neatbildēja viņam. Slavenības pēdējā laikā izaicina viena otru uz boksa mačiem, jo tādējādi tiek sacelta liela ažiotāža. Tā rezultātā izdodas pulcēt lielu skatītāju auditoriju, piesaistīt sponsorus, pārdot reklāmas vietas un nopelnīt milzīgas naudas summas, kas mērojamas vairākos miljonos dolāru.

Nav noslēpums, ka iesaistītajām slavenībām tā ir iespēja visai vieglā veidā nopelnīt lielas naudas summas, ko izmēģināja arī Briedis, taču viņa aicinājumi Pola virzienā piedzīvoja pamatīgu izgāšanos. Slavenību boksa apriņķos iesaistījušies arī tādi personāži kā Džeika Pola brālis Logans, “jūtūberis” un dziedātājs KSI jeb pilnajā vārdā Olajide Olajinka Viljamss Olatunji, radio personība Džeisons Eliss un vairāki citi.

Profesionālu bokseru aprindās šīs “slavenību cīņas” tiek vērtētas dažādi. Titulētā Puertoriko boksere Amanda Serano skarbi komentēja Pola un Robinsona cīņu, sakot, ka “ir jābeidz šīs stulbās slavenību boksa cīņas” un uzsverot, ka tās ir bīstamas dzīvībām, jo viņi ir amatieri, taču boksa superzvaigzne Maiks Taisons uzskata, ka bokss izmirst, tādēļ šādas cīņas palīdz popularizēt sporta veidu. “Bokss lēnām izmirst, jo UFC sadod mums pa pakaļu. Tomēr tagad mums ir šie “Youtube” bokseri, kuri spēj savākt 25 miljonus skatījumu. Pateicoties viņiem, bokss atgriežas,” secina Taisons.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
6.45
4.65
1.54
1.61
4.58
5.47
4.4
3.9
1.75
1.26
6.5
10
3.51
3.82
2.11
1.27
5.75
11
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām