UFC prezidents: Habibs ir nākamais Makgregora pretinieku sarakstā

Konors Makgregors un Donalds Serone, sportazinas.com
Konors Makgregors un Donalds Serone | Foto: MMA Fighting

“Ultimate Fighting Championship” (UFC) vadītājs paudis viedokli, ka par īra Konora Makgregora nākamo pretinieku vajadzētu kļūt Krievijas pārstāvim Habibam Nurmagomedovam.

Jau ziņots, ka aizvadītajā naktī Makgregors triumfāli atgriezās UFC, 40 sekunžu laikā uzvarot Donaldu Seroni. “Esmu atpakaļ. Karalis ir atpakaļ,” pēc cīņas pateica Makgregors. “Esmu priecīgs rakstīt vēsturi. Tagad nosvinēšu šo panākumu ar ģimeni un tad skatīsimies, ko darīt tālāk.”

“Šodien Konors izskatījās fantastiski, labāk nekā jebkad,” teica Vaits. “Makgregors ļoti vēlas revanšu pret Habibu. Viņu cīņa kļūs par lielāko notikumu vēsturē. Nākamai būtu jānotiek šai cīņai,” uzskata UFC vadītājs.

Uzreiz pēc Makgregora uzvaras Floids Meivezers savā “Instagram” deva mājienu par to, ka viņš varētu būt īra nākamais pretinieks. Amerikānis publicēja bildi ar attēlu un uzrakstu “Meivezers – Makregors – 2, 2020” uz tā. Jāatzīmē, ka 2017. gadā abi sportisti aizvadīja cīņu pēc boksa noteikumiem. Meivezers boksa debitantu Makgregoru uzvarēja vieglā cīņā, neatstājot pretiniekam nekādas izredzes.

Taču Vaits aicināja bokseri nesasteigt notikumus. “Mums ir plāni ar Floidu. Bet [Konora] cīņa noslēdzās tikai šodien. Un nākamais ir Habibs. Floids ir nākotne,” atklāja UFC pārstāvis. Tāpat viņš atzina, ka revanšs noteikti netiks aizvadīts Maskavā. “Jauns stadions Vegasā, stadions Dalasā, O2 arēna Londonā. Uz šo cīņu arēna būs pilna jebkurā vietā.”

Nākamo cīņu Habibs aizvadīs 18. aprīlī Ņujorkā, bet cīkstoņa pretinieks būs amerikānis Tonijs Fergusons.

Konors savā MMA karjerā cietis vien četrus zaudējumus 26 cīņās, tajā skaitā sāpīgu neveiksmi pret Krievijas slavenāko UFC cīkstoni Nurmagomedovu 2018. gada 7. oktobrī.

Ilgi gaidītajā duelī ceturtajā raundā Habibs pārspēja Makgregoru ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”), tādējādi nosargājot savu čempiontitulu vieglajā svarā. Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību. Abiem tika piešķirti naudas sodi un diskvalifikācijas.

Makgregors vairākkārt izteicies par vēlmi aizvadīt revanša cīņu pret Habibu, taču pagaidām šāds piedāvājums netiek nopietni izskatīts Nurmagomedova nometnē. Kā atklāja pats Habibs, sākumā Konoram būtu jāizcīna desmit uzvaras pēc kārtas, tikai tad viņi varētu runāt par revanšu.

Nurmagomedova treneris: Habibs būs pilnībā gatavs, ja tiks aizvadīta revanša cīņa ar Makgregoru

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par