UFC vadītājs atklāj, kam jānotiek, lai tiktu organizēts Konora un Habiba revanšs

Dana Vaits, sportazinas.com
Deina Vaits | Foto: UFC

UFC organizācijas prezidents Deina Vaits pavēstījis, kam būtu jānotiek, lai īru cīkstonis un Krieviju pārstāvošais varētu aizvadīt turnīra organizētu revanša cīņu.

Jau ilgstoši spekulēts par abu cīkstoņu atkalredzēšanos UFC oktagonā, kura varētu pārspēt kārtējos skatījumu reitingus.

“Konoram jāuzveic “Kovbojs” [Donalda Serones iesauka] – tas būs ļoti grūti izdarāms darbiņš,” sacīja Vaits. “Īpaši šajā svara kategorijā [no 60 līdz 70kg]. Seronem nav nepieciešams pielikt svarā. Lai notiktu Konora un Habiba cīņa, viņam jāuzvara Tonijs Fergusons. Ja abi izcīna panākumus, tad, domāju, mēs varam orgaizēt viņu revanšu,” piebilda UFC vadītājs.

Kā zināms, nākamā Makgregora cīņa paredzēta 18.janvārī Lasvegasā pret Donaldu Seroni, kamēr Habibs 18.aprīlī Ņujorkā mērosies spēkiem ar Toniju Fergusonu.

Kā zināms, Makgregora un Habiba iepriekšējā tikšanas reizē uzvaru ar žņaugšanas paņēmienu izcīnīja dagestānis, bet pēc cīņas izcēlās nekārtības, jo Habibs un viņa treneri arpus oktagona sāka kauties ar Makgregora pavadošo svītu. Abi cīnītāji vēlāk viens otram veltīja ne tos labākos vārdus, radot lielu ažiotāžu par potenciālo revanšu.

Zināms Makgregora pretinieks atgriešanās cīņā

Kļuvis zināms arī Habiba nākamais pretinieks

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par