Uldriķa klubs Šveices čempionāta mačā pēdējā minūtē apspēlē Oša vienību

15/05/2019 23:42

Latvijas futbola izlases aizsargs Mārcis Ošs trešdien neglāba Neišateles “Xamax” komandu no zaudējuma svarīgā Šveices čempionāta mačā par izvairīšanos no pārspēlēm par vietas saglabāšanu superlīgā.

“Xamax” viesos ar 0:1 (0:0) piekāpās “Sion” vienībai, kas rezervē šoreiz atstāja Latvijas valstsvienības uzbrucēju Robertu Uldriķi, bet Ošs laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

Mājiniekiem uzvaru atnesa Bastjēns Tomā, kurš vārtus guva mača kompensācijas laika pēdējā, trešajā minūtē. Pretuzbrukumā divi “Sion” futbolisti palika nepieskatīti kreisajā laukuma malā, Tomā saņemot bumbu soda laukumā un triecot to vārtos. Ošs gan pēdējā brīdī centās bloķēt sitienu, bet neuzspēja stāties bumbas ceļā.

Citā mačā “Zurich” komanda, uz kuras rezervistu soliņa palika vārtsargs Andris Vaņins, savā laukumā ar 3:0 (3:0) uzveica “Thun” vienību.

Šveices superlīgas kopvērtējuma līderpozīcijā ar 33 spēlēs iekrātiem 85 punktiem ir čempione Bernes “Young Boys”, bet ceturtā ar 43 punktiem 34 mačos ir “Zurich”. “Sion” ar 40 punktiem 34 dueļos ir septītā, kamēr Neišateles “Xamax” ar 36 punktiem 34 cīņās ieņem priekšpēdējo vietu desmit komandu konkurencē un no drošās zonas tā atpaliek par četriem punktiem.

Šveices superlīgā komandām jāaizvada 36 spēles.