Video. Vācijas florbola izlase sekundi pirms pamatlaika beigām izrauj uzvaru pirmajā pasaules čempionāta astotdaļfināla spēlē

07/12/2016 13:15

Rīga, 7.dec., LETA. Vācijas florbola izlase trešdien pirmajā Rīgā notiekošā pasaules čempionāta astotdaļfināla spēlē ar rezultātu 6:5 (2:1, 1:1, 3:3) sekundi pirms beigām izrāva uzvaru pār ASV.

Vēl 28.minūtē ASV panāca izlīdzinājumu 2:2, tomēr otrās trešdaļas beigās un trešā perioda sākumā vācieši samērā īsā laikā guva trīs vārtus pēc kārtas. 47.minūtē savus otros vārtus mačā guva amerikānis Robins Brauns, bet turpinājumā tika gūti vēl divi vārti 87 sekunžu laikā un ASV jau panāca 5:5.

Spēles pēdējā minūtē amerikāņi kontrolēja bumbiņu, tomēr netika pie uzbrukumu veidošanas, jo vāciešiem bija aktīvs presings. Vēl sešas sekundes pirms pamatlaika beigām bumbiņa bija pie Vācijas vārtiem, tomēr to ieguva Ramons Ibolds, aizskrēja līdz pretinieku laukuma pusei un līdz ar beigu signālu viņa raidījums no laukuma stūra bija netverams.

Uzvarētājiem divreiz izcēlās Maksimilians Falkenbergers.

Pirms diviem gadiem notikušajā iepriekšējā pasaules čempionātā abas izlases tikās pusfinālā par 9.-12.vietu un arī toreiz Vācija uzvarēja ar identisku rezultātu 6:5, bet duelis noslēdzās pagarinājumā.

Vācijas izlase 2012.gadā sensacionāli spēlēja pasaules čempionāta pusfinālā, bet ASV līdz šim nekad nav spējusi sasniegt turnīra labāko astotnieku. Ceturtdaļfinālā vācieši ceturtdien spēkosies ar pasaules čempioni Zviedriju.

Trešdien “Arēnā Rīga” tiks izspēlēti arī pārējie astotdaļfināli – Igaunija tiksies ar Kanādu, Norvēģija samēros spēkus ar Slovākiju, bet sacensību saimniecei Latvijai pretim stāsies Dānija. Šo dueļu uzvarētājas ceturtdaļfinālā pievienosies arī Čehijai, Šveicei un Somijai.

LETA jau vēstīja, ka otrdien “Arēnā Rīga” notikušajā mačā Latvija cīnījās neizšķirti 5:5 ar Norvēģijas izlasi, kaut vēl trešās trešdaļas laikā bija priekšā ar 5:3. Šis neizšķirts norvēģiem bija uzvaras vērtē, bet Latviju tagad sagaidīs spēcīgāki pretinieki gan jau trešdien plkst.19.30 gaidāmajā astotdaļfinālā, gan pēc tam arī potenciālajā ceturtdaļfinālā.

Ja Latvijai izdosies pārvarēt astotdaļfinālu, tai ceturtdaļfinālā piektdien pretī stāsies spēcīgā Somija.

Pasaules čempionāts florbolā vīriešiem “Arēnā Rīga” un “Elektrum” Olimpiskajā centrā notiks līdz svētdienai