Vācijas izlases līdera dalība PK nav 100% droša

09/08/2023 08:41
Nokopēts
Deniss Šrēders

Vācijas basketbola izlases līdera Denisa Šrēdera dalība gaidāmajā Pasaules kausa finālturnīrā nav 100% droša, tomēr gan viņš, gan valstsvienības galvenais treneris cer, ka aizsargs būs pilnībā gatavs palīdzēt komandai PK.

29 gadus vecais basketbolists saskaras ar Ahilleja cīpslas problēmām jau kopš klubu sezonas beigām. “Man bija problēmas ar Ahilleja cīpslu sezonas izskaņā, kā arī tagad starpsezonā tā liek par sevi manīt.” Neskatoties uz to, Šrēders uzskata, ka ir uz pareizā ceļa, lai būtu pilnībā gatavs PK izcīņai. “Esmu ārstējies un cenšos atgriezties uz 100%, šis ir mūsu astotais treniņš un pirmā spēle,” par progresu izteicās spēlētājs. “Visi gatavojās un izskatās labi.”

5. augustā Vācijas aizvadīja pirmo pārbaudes spēli pirms PK finālturnīra. Tajā vācieši ar rezultātu 87:68 pārspēja Zviedrijas valstsvienību. Šrēders nospēlēja 26 minūtes un 59 sekundes, kļūstot par vienības rezultatīvāko spēlētāju. Viņš izcēlās ar 17 punktiem, četrām atlēkušajām bumbām un piecām rezultatīvām piespēlēm.

Iepriekš Dalasas “Mavericks” spēlētājs Maksi Klebers nāca klajā ar paziņojumu, ka viņš nepārstāvēs Vācijas izlasi gaidāmajā Pasaules čempionātā. Par iemeslu šim lēmumam Klebers min Denisa Šrēdera izteikumus, kas viņam liek justies nevēlamam valstsvienības rindās. Šrēders vienā no nesenajām intervijām kritizēja Kleberu par lēmumu izlaist 2022. gada Eiropas čempionāta finālturnīru.

Drāma Vācijas izlasē – “Mavs” basketbolists pēc Šrēdera izteikumiem nespēlēs PK

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām