Vaits atbild Meivezeram: Ja vēlies nopelnīt 150 miljonus dolāru, velc savu pēcpusi uz UFC

Dana Vaits, sportazinas.com
Dana Vaits Foto: UFC

“Ultimate Fighting Championship” (UFC) prezidents Dana Vaits atbildējis uz slavenā boksera Floida Meivezera juniora izteikumiem par viņa iespējamo un daudz spekulēto cīņu ar UFC čempionu vieglajā svarā Habibu Nurmagomedovu.

Atgādinām, ka 41 gadu vecais Meivezers nesenā intervijā ar “TMZ Sports” atzinis, ka cīņa ar Nurmagomedovu notiks tikai pēc viņa noteikumiem, jeb precīzāk – boksa. Nu savu viedokli saistībā ar Meivezera komentāriem paudis Vaits.

“Mana atbilde: nē. Šobrīd situācija ir tāda, ka viņš būs spiests nākt pie mums. Lai viņš velk savu pakaļu uz UFC, ja vēlas cīnīties ar Habibu. Mēs jau viņu aicinājām. Tagad pienākusi viņa kārta nākt pretī. Viņš vienmēr grib cīnīties pēc boksa noteikumiem. Ja vēlies nopelnīt 150 miljonus dolāru, tad velc savu pēcpusi šurp un cīnies pēc UFC noteikumiem.”

Atgādinām, ka Meivezers šonedēļ apstiprināja, ka iepriekš miglā tītā cīņa vecgada vakarā Tokijas piepilsētā Saitamā ar japāņu kikbokseri Tenšinu Nasukavu tomēr notiks. Kā atklāja pats Floids, tā būs visu laiku dārgākā boksa paraugcīņa.

Iepriekš Meivezers savu līdz šim pēdējo profesionālo cīņu aizvadīja pagājušā gada 26. augustā, Lasvegasā desmitajā raundā ar tehnisko nokautu pārspējot UFC zvaigzni Konoru Makgregoru. Šī gada oktobrī daudz tika baumots par iespējamo Meivezera dueli ar Nurmagomedovu, taču tālāk par abu sportistu solījumiem un abpusējiem apvainojumiem šī potenciālā cīņa tā arī joprojām nav tikusi.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar