Vaits: Runājām ar Meivezeru par līgumu ar UFC, taču viņš izvēlējās to japāņu cirku

Dana Vaits, sportazinas.com
Dana Vaits Foto: UFC

“Ultimate Fightning Championship” prezidents Dana Vaits intervijā “Boxingscene” uzstājis – ja pasaules boksa zvaigzne Floids Meivezers patiešām vēlas cīnīties ar UFC vieglā svara čempionu Habibu Nurmagomedovu, amerikānim būs jāpielāgojas UFC noteikumiem.

Atgādinām, ka baumas un spekulācijas par abu cīņas sportu zvaigžņu spēkošanos sākās jau pagājušā gada oktobrī, tomēr tālāk par abu sportistu solījumiem un abpusējiem apvainojumiem šī potenciālā cīņa tā arī nav tikusi.

“Jau esmu teicis Floidam iepriekš – ja viņš vēlas vēlreiz cīnīties ar kādu no mūsu puišiem, viņam būs jānāk pie mums un jācīnās pēc mūsu noteikumiem. Mēs iepriekš devāmies pie viņa, tagad ir Meivezera kārta darīt to pašu. Tas ir tikai godīgi.”

Iepriekš Meivezers savu līdz šim pēdējo profesionālo boksa cīņu aizvadīja pagājušā gada 26. augustā, Lasvegasā desmitajā raundā ar tehnisko nokautu pārspējot citu UFC spīdekli Konoru Makgregoru. Savukārt aizvadītā vecgada vakarā Japanā Floids paraugcīņā jau pirmajā raundā trīsreiz nokdaunēja vietējo kikboksa zvaigzni Tenšinu Nasukavu.

“Liela daļa cilvēku uzskata, ka viņš ir viens no visu laiku labākajiem. Tad kāpēc mums ir jāiet pie viņa un jācīnās viņa lauciņā? Nāc pie mums, saņem pa pakaļu un nopelni kaudzi naudas,” atzīst Vaits.

“Jā, apspriedām ar Meivezeru iespējamo līgumu ar UFC, taču viņš beigās izvēlējās to japāņu cirku. Floidu interesē nauda, un galu galā cilvēki tomēr labprāt vēlētos redzēt viņu cīnāmies UFC.”

Soda laukums #57

“Soda laukums” ep. 57. Janvāra transfēru logs ir vaļā! Kurš būs skaļākais darījums? Q&A par aizvadīto gadu. Uzdod jautājumus Twitterī @viensvienslv #SodaLaukums un futbola eksperts Jānis Pakalns uz tiem atbildēs. “Soda laukums” ērti arī mūsu video blogā – Skaties tiešraidē vai jebkurā sev ērtā laikā atkārtojumā 11tv.lv!

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par