VALMIERA GLASS VIA aizsargs Karlsons: Žagara spēle mani ļoti iedvesmo

29/09/2023 10:28
Nokopēts
Kristofers Karlsons

Latvijas basketbola komandas “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” spēlētājs Kristofers Karlsons sarunā ar “Sportazinas.com” izteicis savu vērtējumu par šīs sezonas vienību, kā arī atzina, ka Latvijas izlases sasniegumi viņu ir iedvesomojuši vēl vairāk.

“Ļoti ilgi esam smagi strādājuši, lai sagatavotos sezonai. Darbs ir ieguldīts, bet tagad tikai sākas viss pārējais, kur jāstrādā vēl vairāk,” izteicās Karlsons, norādot arī to, ka viņš ir pielāgojies profesionālajam basketbolam. “Domāju, ka esmu adaptējies. Pirmās nedēļas bija grūtākas, bet vēlāk jau bija viss kārtībā.”

“Pagājušajā sezonā mums bija ļoti daudz jauno spēlētāju, bet šosezon ir arī pieredzējušie basketbolisti. Uzskatu, ka šobrīd mūsu sastāvs ir plašāks, kā arī šajā sezonā būs gudrāks basketbols.” Karlsons arī pauda, ka viņu pavisam noteikti iedvesmojuši arī Latvijas izlases panākumi. “Domāju, ka visus šie panākumi iedvesmoja. Īpaši tad, ja gandrīz esmu uzaudzis kopā ar Artūru Žagaru. Viņa spēle mani ļoti iedvesmo.” 

Vēl jaunais basketbolists atklāja, ka “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” pieredzējušie aizsargi Jānis Kaufmanis un Edmunds Elksnis viņam sniedz atbalstu laukumā. “Viņi laukumā man iemāca vairākas lietas. Parāda, kā labāk nospēlēt konkrētās vietās, tas ļoti palīdz.” Karlsons uzsvēra, ka Latvijas-Igaunijas līgā viņš šajā sezonā vēlētos sasniegt izslēgšanas spēles, bet LBL turnīrā tikt pie medaļām. Savukārt no sevis viņš sagaida stabilāku sniegumu un iztikt bez traumām.

Elksnis par atgriešanos VALMIERA GLASS VIA: Pie pirmā piedāvājuma uzreiz piekritu

TOP notikumi
1
X
2
1.78
3.9
4.2
1.37
4.8
8.5
1.24
6.75
10.5
2.5
3.3
2.8
1.43
4.6
7.25
2.05
3.6
3.4
1.45
-
2.6
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām