Valters nogādāts slimnīcā; baumo par karjeras beigām

Kristaps Valters-sportazinas

Sportazinas.com rīcībā esošā informācija liecina, ka BK “Valmiera/Ordo” pieredzējušais saspēles vadītājs nogādāts slimnīcā. Diemžēl bijušā Latvijas izlases saspēles vadītāja veselības problēmas nav saistītas ar basketbola laukumā iegūtām traumām.

Pēc neoficālas informācijas Valteram veiktas pārbaudes, kas saistītas ar iespējamām sirdsdarbības problēmām.

Sportazinas.com sazinājās ar Valmieras basketbola kluba ģenerālmenedžeri Mārtiņu Bērziņu, lai iegūtu plašāku informāciju: „Pēc padziļinātām pārbaudēm taps skaidrs vai spēlētāja veselības stāvoklis kopumā ļaus pabeigt šo sezonu.”

Tāpat izplatījušās baumas, ka basketbolists nolēmis beigt karjeru. Bērziņš gan situāciju tik drūmās krāsas nezīmēja un izteicās, ka ir iespējama Valtera atgriešanās komandā.

„Ar Kristapu esam sarunājuši, ka viņš dos ziņu, kad būs kas jauns saistībā ar viņa veselības problēmām,” piebilda Latvijas čempionvienības ģenerālmenedžeris.

Pirms šīs sezonas Kristaps Valters atguvās no ahileja traumas, diemžēl darbu ārzemēs neieguva un pat apsvēra karjeras beigšanu, tomēr uz sezonas beigām pievienojās Latvijas čempionvienībai “Valmiera/Ordo”. Līgums paredzēja sadarbību trīs mēnešu garumā.

Tiesa, debija Valmieras komandas sastāvā neizdevās veiksmīga, jo jau otrajā spēlē Valters iedzīvojās savainojumā. Viņa atgriešanās laukumā bija paredzēta tuvākajās spēlēs.

35 gadus vecais saspēles vadītājs savu karjeru aizvadījis vairākās Eiropas TOP līgās. Spānijā Valters aizstāvējis – Madrides “Fuelenbrada”, Badalonas “Joventut” un Malagas “Unicaja” krāsas, kuras rindās arī uzspēlējis Eirolīgā.

Pēdējās divas sezonas viņš aizvadīja Turcijas augstākās līgas klubā Ankāras “Turk Telekom”.

Tāpat Valteram ir bijusi pieredze spēlējot Krievijā, Itālijā, Vācijā un Grieķijā. Savulaik Valteram paredzēja spožu nākotni un iespējamu spēlēšanu , tomēr ārpuslaukuma uzdzīve un sarežģītais raksturs neļāva to realizēt.

Latvijas izlasi saspēles vadītājs pameta 2009.gadā, kad viņam tika piešķirta trīs gadu diskvalifikācija par režīma pārkāpumiem.

Novēlam Kristapam ātru izveseļošanos!

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par