LBL: Ventspils basketbolisti spēles galotnē nolauž čempionus “Valmiera/ORDO”

25/03/2017 19:34

“OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēlē sestdien “Ventspils” grūtā cīņā ar 89:84 (18:26, 25:18, 26:18, 20:22) mājās apspēlēja pagājušās sezonas valsts spēcīgāko vienību “Valmiera”/ORDO

Spēlē Ventspilī vēl četras minūtes pirms pamatlaika beigām “Ventspils” bija iedzinējos ar 75:76, tomēr pēc sekmīga nogriežņa priekšpēdējo minūti jau sagaidīja ar 82:76. Vēlāk Artūrs Bērziņš vēl panāca izlīdzinājumu, bet pēc tam ventspilnieki atguva piecu punktu pārsvaru un tika pie grūta panākuma.

Uzvarētājiem 15 punktus iemeta Kristaps Janičenoks, pa 14 punktiem sameta Ingus Jakovičs un Edgars Žeļonis, kamēr ar 13 punktiem atzīmējās Māris Gulbis.

Tikmēr “Valmiera”/ORDO rindās rezultatīvākais ar 17 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām bija titulētais Dors Fišers, bet pa 14 punktiem sameta Jānis Kaufmanis un Artūrs Bērziņš.

Šis ventspilniekiem LBL turnīrā bija devītais panākums pēc kārtas, turklāt iepriekšējais zaudējums tika ciests tieši pret Valmieras komandu. Lai nodrošinātu uzvaru regulārajā turnīrā, Kurzemes klubam jāizcīna vēl tikai viena uzvaras.

Tikmēr valmieriešiem, lai pakāptos no trešās uz otro pozīciju, tagad nepieciešams uzvarēt visās četrās atlikušajās spēlēs, cerot, ka “VEF Rīga” zaudēs abus savus dueļus.