“Ventspils” piektdien varēs atgriezties laukumā

19/01/2021 19:13

Latvijas basketbola klubā “Ventspils” vairs nav Covid-19 pozitīvu gadījumu un kurzemnieki piektdien varēs atgriezties laukumā, informē komanda. Jau ziņots, ka iepriekš “Ventspils” klubā ar Covid-19 inficējušies bija trīs basketbolisti, tādējādi tika atceltas divas komandas spēles. Ievērojot Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) norādījumus, komandai līdz 18.janvārim bija jāatrodas pašizolācijā.

“Pēc atkārtotām pārbaudēm mūsu komandā vairs nav konstatēti saslimšanas gadījumi ar Covid-19, kā arī noslēdzies noteiktais pašizolācijas termiņš. Līdz ar to, mēs 22.janvārī atgriežamies basketbola laukumā ar mājas spēli pret “Ogri”,” teikts Ventspils komandas paziņojumā. Savu līdz šim pēdējo spēli Ventspils klubs aizvadīja pirms mēneša. “Ventspils” ar desmit uzvarām 12 spēlēs ieņem otro vietu Latvijas komandu turnīrā, atpaliekot tikai no “VEF Rīga” vienības, kurai ir 12 panākumi 14 mačos.

Pieslēgties

Dienas fokusā

03/03/2021 21:43

Avots: Timma pirms mača pret “Stelmet Enea” apvainojies un pametis arēnu

Krievijas basketbola kluba Maskavas apgabala “Khimki” basketbolists Jānis Timma nav piedalījies aizvadītajos divos mačos un tam iemesls esot personīgs aizvainojums uz treneriem par taktiskajām izvēlēm, liecina “Telegram” kanāla “Perehvat” informācija….