“Ventspils” sastāvam pievieno “studentu” līderi

Linards Jaunzems, sportazinas.com
Linards Jaunzems Foto: BK LU

Pašmāju komandas “Latvijas Universitāte” pēdējo sezonu līderis pievienojies Latvijas vicečempionei un Latvijas-Igaunijas līgas čempionei “Ventspilij”, ziņo klubs.

Vienošanās ar 24 gadus veco Jaunzemu noslēgta uz divām sezonām.

Jaunzems basketbolu ir sācis spēlēt Iecavas sporta skolā, pēc tam pārcēlies un Rīgu, kur turpmākos gadus, studējot Latvijas Universitātē, arī pārstāvēja studentu vienību. Aizvadītajā sezonā Latvijas-Igaunijas basketbola līgā viņš laukumā devās 25 spēlēs, vidēji katrā gūstot 19 punktus, izcīnot sešas atlēkušās bumbas un veicot trīs rezultatīvas piespēles.

“Man ir liels prieks pievienoties Latvijas titulētākajam basketbola klubam un jāsaka, ka ir piepildījies viens no maniem bērnības sapņiem. Esot pavisam gados jaunam basketbolistam, es ļoti vēlējos kādreiz nokļūt šajā klubā. Sagaidu un esmu tam gatavs, ka būs jāspēlē basketbols pavisam citā līmenī, kā, piemēram, basketbola čempionu līgā. Trenējoties un spēlējot “Ventspilī”, saskatu iespēju progresēt pašam kā basketbolistam, līdz ar to palīdzot arī savai komandai sasniegt pēc iespējas augstākus rezultātus. Pārrunājām savu lomu komandā ar galveno treneri Artūru Visocki – Rubeni, kurā treneris man ir paredzējis noteiktus uzdevumus, kas deva man vēl lielāku pārliecību par pievienošanos klubam,” “Ventspils” citē Jaunzema teikto.

“Noslēdzot vienošanos ar Linardu, ceram uz atlētiskumu gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Neapšaubāmi talantīgs basketbolists, kurš ir gatavs palīdzēt mūsu komandai palīdzēt sasniegt visaugstākos mērķus,” stāsta kluba valdes priekšsēdētājs Ralfs Pleinics.

Ventspils klubā šobrīd notiek aktīva komandas komplektācija, kur kopā ar galveno treneri Artūru Visocki- Rubeni tiek veidota jauna komanda 2019./2020.gada sezonai, gatavojoties cīnīties kvalifikācijas turnīram FIBA Čempionu līgā, kā arī Latvijas – Igaunijas basketbola līgas turnīram. Šobrīd spēkā esoši līgumi nākamai sezonai ir Mārcim Vītolam, Artūram Grīnbergam, Kristapam Ķilpam, Dāvidam Vīksnem, Jānim Bērziņam, Ronaldam Zaķim, Vladam Mikuļskim un Denisam Vikentjevam, kuriem pievienojies arī Jānis Kaufmanis un Klāvs Čavars.

“Ventspils” sezonu sāks 26.septembrī, kad izbraukumā tiksies ar FIBA Basketbola Čempionu līgas kvalifikācijas kārtas pārvarējušo komandu – savu valstu čempioniem Ungārijas Sombathejas “Falco” vai Rumānijas Oradejas CSM. Pirmo mājas spēli savā laukumā ventspilnieki aizvadīs 29.septembrī, kas būs atbildes spēle basketbola čempionu līgas kvalifikācijas otrajai kārtai par iekļūšanu regulārās sezonas pamatturnīrā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par