Verpakovskim pacietības mērs pilns – leģendārais futbolists gatavs atgriezties izlasē

Māris Verpakovskis
Māris Verpakovskis

Latvijas futbola leģendai Mārim Verpakovskim pacietības mērs ir pilns – laiks sanākt kopā ar agrākajiem cīņu biedriem un pašiem doties laukumā!

Pēc pēdējo gadu konstanti vāja Latvijas izlases snieguma un vakardienas kaunpilnā zaudējuma Maltai ar 0:1, 40 gadus vecais Verpakovskis sociālajos tīklos joko, ka laiks sākt trenēties un atgriezties izlasē.

“Viss, apnika uz šo bēdu ieleju skatīties… Zvanu Rubam un Stjepam, sākam rīt nopietni trenēties, uz novembra mačiem būsim gatavi,” ironizē viens no visu laiku izcilākajiem Latvijas futbolistiem.

Domājams, ka “Ruba” ir domāts kādreizējais malējais pussargs , kurš savulaik spēlējis arī Anglijas premjerlīgā, bet “Stjepa” varētu būt centra aizsargs , kuram arī ir Anglijas augstākās līgas pieredze.

Verpakovskim labprāt pievienotos arī viens no Latvijas visnenovērtētākajiem treneriem Viktors Dobrecovs, kurš spēlē līdzi Latvijas kluba RFS ģenerāldirektora jokiem.

Verpakovskis, Rubins un Stepanovs 2004. gadā cīnījās Eiropas čempionāta finālturnīrā, kas ir visu laiku augstākais Latvijas futbola izlases sasniegums. Kopš tā laika sniegums tikai pasliktinājies.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par