Verpakovskis par izlasi: Ja izejam laukumā bez cīņas un rakstura, tad uz neko cerēt nevaram

11/09/2023 19:30
Nokopēts
Māris Verpakovskis

Kādreizējais Latvijas futbola izlases uzbrucējs un leģenda Māris Verpakovskis sarunā ar “Sporta Studiju” vērtējis Latvijas valstsvienības aizvadīto spēli pret Horvātiju.

Piektdien Latvijas izlase Rijekā ar 0:5 kapitulēja Horvātijai, piedzīvojot ceturto zaudējumu četrās spēlēs. Tikmēr šodien Latvijas izlase 2024.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas mačā mājās tiksies ar Velsu. Spēle “Skonto” stadionā sāksies plkst.21.45, tiešraidē to translējot platformai “Viaplay”.

“Protams, ka ir bēdīga situācija gan tabulā, gan arī uz laukuma. Varbūt bija viena laba spēle, tā bija mājās pret Turciju, kur tiešām nebijām pelnījuši zaudējumu. Pēdējā spēle ļoti bezcerīga, bez cīņas un diemžēl jālasa Horvātijas izlases trenera komentārs, ka sen nebija spēlējis pret tik vāju komandu un, ka cita līmeņa pretinieks. Diemžēl to saka par mums. Nerādījām uz laukuma neko kvalitātes ziņā un arī bijām bez cīņas, kas pat varbūt radīja vislielāko vilšanos. Skaidrs, ka viņi ir meistarīgāki un labāki, bet, ja mēs izejam laukumā bez cīņas un rakstura, tad skaidrs, ka mēs uz neko cerēt nevaram,” izteicās Verpakovskis.

“Spēlē pret Velsu izlasei jāreabilitējas līdzjutēju priekšā pēc pēdējā zaudējuma. Kā jau teicu zaudējums ir zaudējums, bet spēle pati par sevi bija bezcerīga. Ļoti nepatīkams skats bija uz laukuma, tāpēc šī ir tā spēle, kur ir iespēja spēlētājiem reabilitēties līdzjutēju acīs ar savu cīņu un sniegumu laukumā. Noteikti, ka šodien vajag ņemt punktus, jo nullīte punktu ailītē arī nevienu neiepriecina,” atzina Verpakovskis.

Horvātijas treneris: Neatceros, kad pēdējo reizi spēlējām pret vieglāku pretinieku

Kazakevičs: Mūsu uzdevums, spēlējot mājās, ir cīnīties par punktiem, kuru šobrīd tabulā vēl nav

Kazakevičs: Starpība meistarībā šobrīd ir milzīga šeit

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām