Verstapens labākais Spānijas “Grand Prix” pirmajos treniņos

02/06/2023 22:57
Nokopēts
Makss Verstapens

“Red Bull” pilots Makss Verstapens piektdien bija ātrākais Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta sezonas astotā posma – Spānijas “Grand Prix” – pirmajās divās treniņbraucienu sesijās.

Pirmajā sesijā Verstapens trasi mēroja vienā minūtē un 14,606 sekundēs, par 0,768 sekundēm pārspējot savu komandas biedru Serhio Peresu. Trešais ātrākais bija Estebans Okons (“Alpine Renault”), gandrīz sekundi zaudēja Fernando Alonso (“Aston Martin”), kurš bija sestais, bet vairāk nekā sekundi atpalika “Ferrari” un “Mercedes” piloti.

Arī otrajā sesijā Verstapens bija ātrākais (1:13.907), taču šoreiz pārsvars pār tuvākajiem sekotājiem bija mazāks. Alonso zaudēja 0,170 sekundes un bija otrais, bet vēl vienu sekundes desmitdaļu atpalika Niko Hilkenbergs  (“Haas”). Peress šoreiz ceturtais, bet “Ferrari” un “Mercedes” komandu braucēji bija ārpus ātrāko piecinieka.

Sestdien norisināsies vēl viena treniņbraucienu sesija un kvalifikācija, bet Spānijas “Grand Prix” tiks aizvadīta svētdiena. Verstapenam kopvērtējumā ir 144 punkti, 105 punkti ir Peresam, bet 93 – Alonso.

F-1 2023.gada čempionātā paredzēti 22 posmi. 2022.gada čempionātā otro reizi pēc kārtas uzvarēja nīderlandietis Makss Verstapens.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām