Verstapens par izsvilpšanu Maiami: Man viss ir labi, kamēr esmu virsotnē

08/05/2023 13:42
Nokopēts
Makss Verstapens

Pirmās formulas (F-1) komandas “Red Bull” pilots Makss Verstapens pēc izcīnītās uzvaras Maiami “Grand Prix” sacīkstē sarunā ar “Sky Sports” pauda viedokli par fanu ūjināšanu un izsvilpšanu.

Jau vēstīts, ka Verstapens vakar izcīnīja uzvaru sezonas piektajā posmā, uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpjot jau trešo reizi šogad. Pēdējo divu sezonu F-1 čempions gan šovā pirms sacīkstes, kur pieteikti tika visi piloti, gan apbalvošanas ceremonijā tika izsvilpts, taču tam nīderlandietis nepievērsa uzmanību.

“Ja es cīnītos par pēdējām vietām, tad neviens nekādā veidā nereaģētu. Tas ir pilnībā normāli, kad tu uzvari un citiem nepatīk tas cilvēks, kurš uzvar. Priekš manis viss ir labi, kamēr es esmu virsotnē,” par ūjināšanu teica Verstapens. “Man svarīgākais ir tas, ka es varu mājās aizvest trofeju, kamēr viņi atgriežas mājās un var… jauki pavadīt vakaru.”

“Es vienmēr jūtos nepārspējams, taču dažreiz arī citiem pilotiem ir patiešām laba diena, un viņi var būt tev tuvu, turpat līdzās vai priekšā. Es domāju, ka svarīgi ir mēģināt katru reizi būt tuvu perfektam. Kvalifikācija nebija ideāla, tāpēc šī nedēļas nogale nebija ideāla, taču šī ir gara sezona un es vienmēr cenšos būt augstākajā līmenī,” aizvadīto nedēļas nogali rezumēja Verstapens.

Verstapens pilotu kopvērtējumā ar 119 punktiem ir līderis, kamēr tuvākais sekotājs, viņa komandas biedrs Serhio Peress atpaliek par 14 punktiem. “Red Bull” tāpat ir pārliecinoša līdere Konstruktoru kausā – sarkanie buļļi piecās sacīkstēs iekrājuši 224 punktus, bet otrajā pozīcijā esošā “Aston Martin” komanda tikusi pie 102 punktiem.

Kvalifikācijas neveiksmes netraucē – Verstapens uzvar Maiami “Grand Prix”

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām