Vestbruks sakrāj “triple double” uzvarā par čempioniem (VIDEO)

06/12/2019 09:09

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) aizvadītajā naktī norisinājās četras spēles. Par latviešu snaipera Dāvja Bertāna lielisko sniegumu un Vašingtonas “Wizards” panākumu jau vēstījām.

Divu līgas smagsvaru duelī tikas Toronto “Raptors” (15-6) un Hjūstonas “Rockets” (14-7) vienības. Toronto savu skatītāju priekšā 109:119 piekāpās viesiem no Teksasas. Čempionu godā esošie “Raptors” piedzīvoja otro zaudējumu pēc kārtas. “Rockets” līderis Džeimss Hārdens laukumā pavadīja 40 minūtes, bet izmeta tikai 11 metienus no spēles, gūstot 23 punktus. Rasels Vestbruks pievienoja “triple double”, jo 18 gūtiem punktiem pieplusoja 13 atlēkušās bumbas un 11 piespēles. 28 punktus guva Bens Maklemors, kurš kļuva par cīņas rezultatīvāko spēlētāju.

Zaudētāju sastāvā rezultatīvākie bija komandas līderi. Paskāls Sjakams guva 24 punktus, kamēr Freds Vanvlīts atzīmējās 20 punktiem.

Pagarinājums bija nepieciešams Ņūorleānā, kur vietējie “Pelicans” (6-16) basketbolisti ar 132:139 atzina Fīniksas “Suns” (10-11) komandas pārākumu. Lielisku maču aizvadīja Fīniksas komandas līderis Devons Būkers, kurš pretinieku grozā iemeta 44 punktus, 21 no tiem gūstot trešajā ceturtdaļā, kad “Suns” komanda kopumā iemeta 33 punktus. Spāņu saspēles vadītājs Rikijs Rubio 13 punktiem pievienoja 15 piespēles, bet zaudētājiem 26 punktus guva pieredzes bagātais snaiperis Dž.Dž. Rediks, kurš realizēja piecus no septiņiem izpildītajiem trejačiem.

Kārtējo zaudējumu piedzīvoja Ņujorkas “Knicks” (4-18) basketbolisti, kuri savu skatītāju priekšā ar 92:129 atzina Denveras “Nuggets” (14-5) pārākumu, piedzīvojot astoto neveiksmi pēc kārtas. Denveras komanda izmantoja plašu rotāciju, atpūtinot līderus un dodot iespēju tuvākajiem rezervistiem.

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta ceturtdienas spēļu rezultāti:

Ņūorleānas “Pelicans” – Fīniksas “Suns” 132:139 (40:38, 30:36, 21:33, 34:18, 7:14) – pagarinājumā;

Ņujorkas “Knicks” – Denveras “Nuggets” 92:129 (27:33, 18:34, 30:31, 17:31);

Toronto “Raptors” – Hjūstonas “Rockets” 109:119 (28:34, 27:29, 33:31, 21:25);

Vašingtonas “Wizards” – Filadelfijas “76ers” 119:113 (25:33, 40:22, 26:26, 28:32).