Veterāns Kraufords tic Duranta un Ērvinga duetam: Viņi abi ir čempioni!

Kevins Durants, Kairijs Ērvings, sportazinas.com
Kevins Durants un Kairijs Ērvings | Foto: Al Bello/Getty Images/AFP

Nacionālās basketbola asociācijas () veterāns Džamals Kraufords uzskata, ka Bruklinas “Nets” superzvaigznes Kevins Durants un Kairijs Ērvings spēs veiksmīgi saprasties laukumā un veidos jaudīgu duetu.

Pagaidām NBA sezona koronavīrusa Covid-19 draudu dēļ ir pārtraukta un nav zināms, kāds būs tās liktenis. Eksistē arī iespēja sezonu pārtraukt pavisam.

Durants šajā sezonā nespēlēja, jo ārstēja Ahilleja cīpslas savainojumu, bet Ērvings mocījās ar pleca problēmām, kā rezultātā viņam bija nepieciešama operācija. Saspēles vadītājs līdz ar to nospēlēja tikai 20 mačus.

“Bez šaubām viņi labi saspēlēsies,” izteicās Kraufords. “Spēļu laikā būs epizodes, kurās viņiem būs jāpierāda savs statuss. Tās būs maču izskaņas, kur būs jātiek skaidrībā ar to, kurš kontrolē bumbu un jāpieņem pareizi lēmumi. Esmu drošs, ka sezonas gaitā viņi ar to tiks skaidrībā.”

“Zinot Ērvingu un Durantu, domāju, ka viņu draudzība daudz palīdzēs uz laukuma,” pārliecināts ir Kraufords. “Viņi zina, kad no ko vienam no otra sagaidīt. Durants un Ērvings ir čempioni un, apvienojoties vienā komandā, viņi abi apzinājās, kam būs jātiek pāri. Kad abi pārvarēs visas grūtības, vecīt, viņi uz laukuma varēs darīt visu, ko vien vēlas!”

“Esam šo redzējuši jau ar Dveinu Veidu un Lebronu Džeimsu, kā arī Raselu Vestbruku un Džeimsu Hārdenu,” turpināja Kraufords. “Kad komandai pievienojas divi lieliski spēlētāji, ir jāspēj pielāgoties dažādām lietām. It īpaši, ja viņi abi nav no vienas drafta klases. Es nešaubos, ka viņiem viss izdosies.”

Durants ir divkārtējs NBA čempions, kamēr Ērvings pie titula ticis vienreiz.

40 gadus vecais Kraufords vēl nav paziņojis par karjeras beigām. Veterāns joprojām aktīvi trenējas un uzskata, ka varētu palīdzēt arī kādai NBA komandai

Kraufords ir trīskārtējs NBA labākais “sestais spēlētājs”, kā arī 2018. gadā viņš saņēma balvu kā NBA labākais komandas biedrs. Viņš spēlējis tādos klubos kā Čikāgas “Bulls”, Ņujorkas “Knicks”, Goldensteitas “Warriors”, Atlantas “Hawks”, Portlendas “Trail Blazers”, Losandželosas “Clippers”, Minesotas “Timberwolves” un Fīniksas “Suns”.

NBA varbūtības – kā būtu, ja būtu?

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par