Vicečempions Kovaļevskis: Domāju, ka nebijām pelnījuši uzvarēt, jo mums trūka cīņasspars

Rolands Kovaļevskis, sportazinas.com
Foto: LFS

“Elvi” florbola līgas komandas “Betsafe”/”Ulbroka Oxdog” spēlētājs Rolands Kovaļevskis pēc zaudētā finālmača neslēpa savas emocijas par sāpīgo neveiksmi.

Jau ziņots, ka Ulbrokas vienību no čempionu troņa gāza “Lielvārde”/”FatPipe”, kas sestdien finālmačā uzvarēja ar rezultātu 6:4 (1:0, 0:2, 5:2). Kovaļevskis šajā duelī izcēlās ar vienu vārtu guvumu.

“Pirmajā periodā spēle bija uz visām pusēm, un komandas centās aprast ar to, kas vispār notiek laukumā. Tas noteikti saistīts ar to, ka mūsu vienības sastāvs ir diezgan jauns,” pēc mača portālam “Sportazinas.com” atklāja Kovaļevskis. “Otrajā periodā mēs dominējām un neatstājām Lielvārdei izredzes, bet noslēdzošajā trešdaļā grūti teikt, kas notika. Nav viens konkrēts iemesls, kādēļ zaudējām, bet drīzāk vairāku notikumu kopums.”

Kovaļevskis visai emocionāli izteicās par piedzīvoto neveiksmi. “Droši vien tas ir skaļi teikts, bet mēs jau no paša spēles sākuma nebijām pelnījuši šo uzvaru, jo cīņasspars bija daudz mazāks nekā citos sezonas mačos. Mūsu uzdevums bija spēlēt ātri un neļaut viņiem izpildīt ātrus uzbrukumus. Mēs zinājām individuāli pretinieku spēlētājus, bet goli nebija smuki izspēlēti, bet gan tādi, kuri gūti nenormālā cīņā.”

Florbolists arī iezīmēja lietas, kas pietrūka uzvarai. “Kā jau teicu – cīņasspars un pieredze! Mums katrā maiņā bija pa diviem jaunajiem spēlētājiem, kuri pirmo reizi spēlēja “Arēnā Rīga” un viņiem tas bija kaut kas jauns.”

Kovaļevskis ir arī Latvijas izlases dalībnieks un jau iepriekš ieguvis rūdījumu, spēlējot lielāka skatītāju pūļa priekšā. “Kopš pasaules čempionāta esmu ieguvis lielāku pieredzi un, ieejot arēnā, vairs nebrīnos par daudzajiem skatītājiem un citām lietām. Eju uz laukuma un daru savu darbu. Jāsaka, ka mums visas sezonas garumā bija izcils līdzjutēju atbalsts un par to sūdzēties noteikti nevaram.”

Ulbrokas komanda bija pēdējo divu gadu Latvijas čempione, turklāt šo sezonu komanda pabeidza pirmajā vietā regulārajā čempionātā, kamēr Lielvārde bija otrajā pozīcijā. Arī pirms diviem gadiem bija Ulbrokas un Lielvārdes fināls, kad gan panākumu ar 7:4 Ulbrokas komanda.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par