17/04/2018 09:59

Jau vēstīts, ka Latviešu uzbrucēja Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio “Spurs” komanda pirmdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Rietumu konferences ceturtdaļfināla otrajā spēlē viesos ar 101:116 (25:23, 28:24, 22:33, 26:36) piekāpās čempionei Goldensteitas “Warriors”.

Bertāns šajā mačā laukumā pavadīja 25 minūtes, kuru laikā guva piecus punktus. Latvietis grozā raidīja vienu no sešiem tālmetieniem, bet viņa vienīgais divpunktnieks lidoja grozam secen. Tāpat viņa rēķinā divi iemesti soda metieni no četriem.

Latvijas basketbolists šajā duelī atzīmējās arī ar trim atlēkušajām bumbām un divām piezīmēm.

Vienā no spēles epizodē Bertāns no Dreimonda Grīna saņēma sitienu sejā ar elkoni, par ko Grīnam piešķirta nesportiskā piezīme. Bertāns diezgan viltīgi bija saķēris Grīna roku un, kad viņš rāva to ārā, trāpīja latvietim pa seju.

Pēc piezīmes saņemšanas Grīns turpināja diskusijas ar tiesnešiem, kā arī neslēpa prieku par Bertāna nesekmīgi raidīto soda metienu.

Pēc mača Grīns pauda pārliecību, ka Bertāns esot notēlojis: “Vēl neesmu redzējis atkārtojumu, taču es domāju, ka viņš tēloja. Nezinu, vai trāpīju viņam ar elkoni, vai nē. Nesaku, ka netrāpīju, bet vai tad tai nevajadzētu būt abpusējai nesportiskai piezīmei? Mani var pagrābt aiz kakla? Ja soda mani, tad jāsoda abi.”