19/12/2018 12:23

Krievijas Jaunatnes hokeja līgā (MHL) otrdien Mitiščos savā starpā tikās divas Maskavas apgabala vienības – vietējā “Atlanty” un Čehovas “Russkie Vityazi”, uzvaru ar rezultātu 5:2 svinot viesiem.

Ļoti iespējams, ka vairāk par pašas spēles rezultātu abām komandām un klātienē esošajiem līdzjutējiem atmiņā iespiedīsies notikumi nepilnas trīsarpus minūtes pirms pamatlaika beigām, kad rezultāts jau bija 5:2 un reti kurš šaubījās par dueļa uzvarētāju.

Asumos iesaistījās pa četriem spēlētājiem no katras komandas, liekot spēles tiesnešiem trešajā periodā kopumā abām komandām piešķirt 228 soda minūtes. Salīdzinājumam – mača pirmajās divās trešdaļās gan “Atlanty”, gan “Russkie Vityazi” bija nopelnījuši vien pa astoņām soda minūtēm katra.