04/02/2015 13:05

Ronalds Ķēniņš gūst vārtus otrajā spēlē pēc kārtas, Vankūveras “Canucks” ar 3:2 papildlaikā izcīna uzvaru pār Vinipegas “Jets”.

Pirmie spēlē vadībā izvirzījās viesi no Vinipegas, vārtus guva Bleiks Vīlers, bet jau nedaudz mazāk kā pēc 3 minūtēm reultātu spēlē izlīdzināja mājinieku uzbrucējs Aleksandrs Berovss. Otrajā periodā vārti netika gūti, sākoties trešajam periodam 3. minūtē atkal vadībā viesus izvirzīja Braiens Litls, tomēr viesiem pārsvaru līdz galam neizdevās noturēt, jo spēles 13 minūtē rezultātu izlīdzināja Canucks uzbrucējs Ronalds Ķēniņš, gūstot vārtus jau otrajā spēlē pēc kārtas, kuram vārtu guvumā asistēja Bo Horvats un Dens Hemhuiss, tā arī trešais periods noslēdzās 2:2.
Papildlaikā jau 36. sekundē uzvaras vārtus guva Canucks aizsargs Luka Sbisa. Skaties spēles spilgtāko brīžu VIDEO: