Viljamsons dominē uzbrukumā, “Pelicans” tiek pie vēl viena panākuma (VIDEO)

12/10/2019 10:57

Aizvadītajā naktī ar lielisku sniegumu izcēlās aizvadītā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) drafta pirmais numurs Zions Viljamsons, kurš kaldināja sevis pārstāvētās Ņūorleānas “Pelicans” vienības panākumu pār Jūtas “Jazz” ar 129:128.

Pateicoties komandas sniegumam pēdējā ceturtdaļā “Pelicans” spēja izraut uzvaru pār “Jazz”. Fantastisku spēli aizvadīja jaunā līgas zvaigzne, “Pelicans” uzbrucējs Zions Viljamsons. 19 gadus vecais basketbolists kļuva par mača rezultatīvāko spēlētāju, iemetot pretinieku grozā 26 punktus. Viņa kontā arī piecas atlēkušās bumbas. Pretinieku komandā ar 20 punktiem izcēlās Džefs Grīns.

Jau ziņots, ka naktī uz 8. oktobri savā debijas pirmssezonas spēlē pret Atlantas “Hawks” (133:109) Viljamsons izcēlās ne tikai ar 16 punktiem, septiņām atlēkušajām bumbām, trijām rezultatīvām piespēlēm un tikpat pārtvertajām bumbām, bet arī ar vairākiem spēcīgiem bumbas triecieniem grozā no augšā.

Arī Detroitas “Pistons” labi nospēlēja pēdējās 12 minūtēs, tiekot pie panākuma pār Klīvlendas “Cavaliers” ar 109:105. Trīs spēlētāji atzīmējušies ar vienādu punktu skaitu – Brūss Brauns, Redžijs Džeksons un Andrē Dramonds katrs iemetuši pa 15 punktiem. Gandrīz ceturtdaļu no “Cavaliers” punktiem guva Kolins Sekstons, kura kontā 24 punkti.

Filadelfijas “76ers” jau pirmajā ceturtdaļā nodrošināja komfortablu pārsvaru pār Šarlotes “Hornets” ar 33:14, svinot uzvaru visā spēlē ar 100:87. Komandas panākumu kaldināja Džošs Ričardsons, kuram 18 punkti, tajā skaitā trīs realizēti tālmetieni. “Hornets” rindās 17 punkti Dveinam Beikonam.

Čikāgas “Bulls” par spīti 2019. gada NBA drafta septītā numura Kobija Vaita rezultativitātei (24 punkti) un cīņai zem groziem (astoņas atlēkušās bumbas) zaudēja Indianas “Pacers” ar 87:105. Ar 17 punktiem uzvarētāju rindās izcēlās Entonijs Vorens, bet cīņā zem groziem lielisks bija Domants Sabonis, kurš izcīnīja 14 atlēkušās bumbas un iemeta astoņus punktus.

Bostonas “Celtics” iemeta simt punktus Orlando “Magic” grozā – 100:75. Vislielāko ieguldījumu komandas panākumā veica Džeisons Teitums, kuram 15 punkti un Markuss Smārts, kuram 14 punkti. Orlando rindās pārliecinoši rezultatīvākais bija Terenss Ross ar 21 punktu – viņa tuvākajam sekotājam Melvinam Freizeram vien desmit punkti.

Šodien plkst. 14:30 pēc Latvijas laika laukumā dosies arī Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas “Nets”, kas Ķīnā aizvadīs maču pret Losandželosas “Lakers”.