Vilkoits: Vairāk uzmanības pievērsīšu saliedēšanai un taktiskajiem zīmējumiem

23/07/2021 09:55

Jaunatnes hokeja līgas (MHL) kluba “Rīga” galvenais treneris Raimonds Vilkoits sarunā ar vienības preses dienestu pastāstījis, kādā noskaņojumā komanda sagaida jauno sezonu.

Jau ziņots, ka Vilkoits, kurš aizvadītajā sezonā bija Pētera Skudras palīgs Rīgas “Dinamo”, atgriezās pie “Rīgas” vadības grožiem. Viņa vadībā komanda 2019./2020. gada sezonā pirmo reizi pēc vairāku gadu pauzes kvalificējās izslēgšanas spēlēm.

“Čaļi ir noskaņoti pozitīvi, ir patīkama darba atmosfēras sajūta. Spēlētājiem ir patīkams nogurums, kas ir pirmais pozitīvais signāls, ka sezona ir sākusies. Noteikti vairāk uzmanības jāpievērš komandas saliedēšanai, kā arī taktiskajiem zīmējumiem, jo spēlētāji bija atlasīti no vairākiem klubiem, bet tas ir process kuram esam gatavi, lai komanda ietu uz priekšu.

Šobrīd ir grūti prognozēt [ko sagaidu no jaunās sezonas], jo mums nebija iespējas salīdzināt sevi ar citām komandām, un mēs ar nepacietību gaidām turnīru Sanktpēterburgā [norisināsies no 1. līdz 6. augustam, sportazinas.com], kas mums būs pirmā iespēja sevi salīdzināt ar citiem MHL klubiem tajā sezonas posmā,” teica rīdzinieku stūrmanis.

Jautāts par sezonas mērķiem, Vilkoits atbildēja, ka tas ir labi sagatavoties sezonai, un sasniegt tos mērķus, kurus komanda sev nospraudīs pirms sezonas.

“Rīgas” mači pārbaudes turnīrā Sanktpēterburgā

1. augusts 10:00 “Dynamo” (Sanktpēterburga) – “Rīga”
2. augusts 19:30 “SKA-1946” – “Rīga”
3. augusts 15:00 “SKA-Varyagi” – “Rīga”
5. augusts 11:30 “Mamonty Yugry” (Hantimansijska) – “Rīga”
6. augusts 11:00 “Loko” (Jaroslavļa) – “Rīga”

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rūdolfs Balcers
27/09/2021 08:29

Balcers NHL pirmssezonu uzsāk ar diviem rezultativitātes punktiem pret “Ducks”

Aizvadītajā naktī latviešu hokejists Rūdolfs Balcers Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes spēlē izcēlās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli, viņa pārstāvētajai Sanhosē “Sharks” ar 3:6 piekāpjoties Anaheimas “Ducks”. Balcers…