Vinjaless izcīna uzvaru Austrālijas “MotoGP” posmā

28/10/2018 23:19

Spānis Maveriks Vinjaless no “Movistar Yamaha” komandas svētdien izcīnīja uzvaru pasaules motošosejas čempionāta 17.posma – Austrālijas “Grand Prix” – sacensībās “MotoGP” ieskaitē.

Tikmēr otro vietu izcīnīja itālis Andrea Jannone no “Suzuki Ecstar”, bet trešais bija viņa tautietis Andrea Dovicioso no “Ducati”

Ceturtais bija spānis Alvaro Bautista no “Angel Nieto”, piekto vietu ieņēma viņa tautietis Alekss Rins no “Suzuki Ecstar” komandas, bet labāko sešinieku noslēdza leģendārais itālis Valentīno Rosi no “Movistar Yamaha” komandas.

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā savu piekto “MotoGP” titulu pēdējo sešu gadu laikā izcīnīja spānis Marks Markess no “Repsol Honda”. Viņš pie trofejas netika vien 2015.gadā. Viņam ir arī divi čempiontituli arī “Moto2” klasē un 125 kubikcentimetru klasē.

Markess Austrālijā nepabeidza finālbraucienu

Līdz šīs sezonas beigām atlikuši vairs tikai divi posmi, kuros iespējams nopelnīt maksimums 50 punktus, bet kopvērtējuma līdera Markesa pārsvars pār tuvāko sekotāju Dovicioso ir jau 86 punkti. Spānim pašlaik ir 296 punkti, kamēr itālim – 210. Trešais ar 195 punktiem tikmēr ir Rosi.

Šosezon “MotoGP” braucēji 19 posmu vietā aizvadīs 18, jo iepriekš tika atcelts etaps Lielbritānijā, sezonai noslēdzoties novembrī Valensijā.