Viņu var apturēt ar desmit banāniem – itāļu žurnālists apvaino Lukaku

Romelu Lukaku, sportazinas.com
Romelu Lukaku | Foto: Milānas Inter

Itālijas televīzijas kanāla “Topcalcio24” žurnālists Lučano Pasirani sporta šova laikā atļāvies rasistisku joku, kas maksājis viņam darbu.

Apskatnieks apsprieda Milānas “Inter” uzbrucēja meistarību: “Es neredzu nevienu futbolistu Itālijā, kurš būtu līdzīgs viņam. Lukaku ir iespējams apturēt tikai tad, ja jums ir desmit banāni, lai pabarotu viņu,” teica Pasirani.

Uzreiz pēc incidenta “Topcalcio24” direktors tiešraidē atvainojās par savu kolēģi un paziņoja, ka turpmāk viņš netiks pielaists ēteriem.

Augustā sākumā Lukaku pievienojās “Inter” komandai. Iepriekš beļģis pārstāvēja Anglijas futbola premjerlīgas vienību Mančestras “United”, kuras rindās uzbrucējs 96 spēlēs atzīmējies ar 42 vārtu guvumiem, bet aizvadītajā sezonā viņa kontā 11 vārti 45 spēlēs.

Kopš pārcelšanās uz Itāliju Lukaku regulāri saskaras ar rasismu. Vienā no mačiem viesi līdzjutēji visu spēli rādīja beļģu futbolistam nepieklājīgus žestus. Tikmēr “Inter” fanu organizācija publicēja atklāto vēstuli, kurā ir norādīts, ka “šādi žesti ir nevis , bet vienkārši spiediens uz pretinieku, lai atbalstītu savu komandu”.

Lukaku par rasismu: Ir 2019. gads – mums ir jācīnās pret šāda veida diskrimināciju

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par