Vītoliņš neizslēdz iespēju, ka atkal varētu apvienoties ar Znaroku

Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš, Sportazinas.com
Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš foto: TASS

Latviešu hokeja speciālists Harijs Vītoliņš, kurš aizvadītajā sezonā trenēja Šveices spēcīgākās līgas (NLA) komandu “”, neizslēdz, ka jau nākamajā sezonā viņš atkal varētu apvienoties ar Oļegu Znaroku.

Jau ziņots, ka Vītoliņš par “Davos” treneri kļuva pagājušā gada decembrī un buksējošajai komandai palīdzēja saglabāt vietu NLA. Sērijā par palikšanu spēcīgākajā līgā viņa pārstāvētā vienība ar rezultātu 4-1 uzveica Rapersvīles “Jona Lakers”. Viņš gan darbu ar “Davos” neturpinās.

“Runājot par manu karjeru, šobrīd izskatu vairākus piedāvājumus un esmu runājis ar vairākiem klubiem,” Šveices kluba mājaslapā citēts Vītoliņš. “Pēc noslēdzošajiem mačiem Šveicē pāris dienas pavadīju Krievijā. Protams, neizslēdzu iespēju, ka es varētu atkal apvienoties ar manu ilggadējo kolēģi Oļegu Znaroku, tomēr šobrīd vēl konkrētāk neko nevaru pateikt.”

Znaroka sakarā jau iepriekš ticis spekulēts, ka treneris varētu kļūt Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētās Kontinentālās hokeja līgas () komandas Maskavas “Spartak” stūrmani. Līdz ar to, iespējams, abi treneri nākamsezon vadīs tieši šo komandu.

Vītoliņš “Davos” komandu trenēja kopā ar citu latviešu treneri Viktoru Ignatjevu. Savukārt pirms došanās uz Davosu Vītoliņš strādāja Sanktpēterburgas SKA komandā, bet pēc abu pušu šķiršanās portālam “Sportazinas.com” viņš atklāja, ka bija veicis pārrunas ar KHL vienību Omskas “Avangard”, taču šis darījums nenotika.

Tāpat iepriekš Vītoliņam nebija liela pieredze galvenā trenera amatā, jo viņš šādā statusā no 2006. līdz 2008. gadam trenēja Šveices zemāko līgu vienību “Pikes EHC Oberthurgau”, bet pēc tam no 2014. līdz 2015. gadam vadīja Maskavas “Dynamo”.

Pārējo karjeru viņš bijis galvenā trenera palīgs, turklāt Vītoliņam bija izveidojusies cieša saikne profesionālajā karjerā ar Znaroku, abiem ilgus gadus strādājot kopā dažādās komandās tajā skaitā Latvijas un Krievijas izlasēs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par