“Warriors” bez Karija un diskvalificētā Grīna pārspēj “Hawks”, “Rockets” uzvar Denverā (VIDEO)

14/11/2018 08:41

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) ceturto zaudējumu pēc kārtas piedzīvojusi sezonu iepriekš daudzsološi iesākusī Denveras “Nuggets”, kas savā laukumā piekāpās Hjūstonas “Rockets”, tikmēr čempioni Goldensteitas “Warriors” savā laukumā “pamocījās” pret Atlantas “Hawks” (110:103).

“Rockets” (bilance 6-7) spēlē pret mājiniekiem “Nuggets” (9-5) izšķirošo pārsvaru ieguva trešajā ceturtdaļā, uzvarot to ar 32:21, tādējādi noslēdzošo periodu iesakot vadībā ar 86:76 un galu galā nosargājot šo handikapu līdz cīņas finālsirēnai – 109:99.

Izbraukumā uz Denveru ar “Rockets” komandu nebija devies Karmelo Entonijs, par kura nākotni Hjūstonas vienībā joprojām nav skaidrības. Rezultatīvākie spēlētāji šonakt viesu rindās bija visi trīs vislabāk apmaksātie spēlētāji – Klints Kapela (24 punkti + deviņas atl. b.), Džeimss Hārdenss (22 p. + 11 piesp.) un Kriss Pols (21 p.). Savukārt “Nuggets” sastāvā visvairāk punktus (19) guva rezervists Monte Moriss, bet Nikola Jokičs izcēlās ar 14 punktiem, 12 bumbām zem groziem un septiņām piespēlēm.

Goldensteitas “Warriors” (12-3) šonakt palīdzēt nevarēja Dreimonds Grīns, kurš par strīdu ar Kevinu Durentu iepriekšējā spēlē pret Losandželosas “Clippers” bija spiests izciest viena mača diskvalifikāciju. “Kareivjiem” bez viena no saviem līderiem nebūt neklājās viegli pret nebūt ne spēcīgo “Hawks” (3-11), droši par savu panākumu jūtoties vien pamatlaika pēdējā minūtē, kad Durents ar precīzu pustālo metienu panāca 108:101.

Pēdējo divu NBA finālsēriju vērtīgākais spēlētājs cīņu noslēdza ar 29 punktiem, kamēr 24 punktus pievienoja Klejs Tompsons. “Warriors” treši spēli pēc kārtas palīdzēt nevarēja arī rezultatīvais Stefens Karijs, kurš guvis nelielu cirkšņa sastiepumu. “Hawks” sastāvā 22 punktus guva Torians Prinss, savukārt debitants Trejs Jangs šoreiz realizēja tikai divus no izpildītajiem 12 metieniem un guva tikai četrus punktus, taču izpildīja deviņas rezultatīvas piespēles.

Tikai otro uzvaru šosezon guvusi Klīvlendas “Cavaliers” (2-11), savā laukumā negaidīti pārliecinoši ar rezultātu 113:89 pārspējot Šarlotes “Hornets” (7-7). Mājinieku sastāvā rezultatīvākie bija rezervisti Džordans Klārksons (24 p.) un Deivids Nvaba (18 p.). “Hornets” zaudējuma iemesli meklējami līdera Kembas Vokera vājajā sniegumā, produktīvajam aizsargam šoreiz no spēles grozā raidot tikai divus no 16 metieniem un cīņu pabeidzot ar septiņiem punktiem.

NBA pamatturnīrs, 14. novembris

Klīvlendas “Cavaliers” – Šarlotas “Hornets” 113:89 (38:23, 29:28, 21:18, 25:20);

Denveras “Nuggets” – Hjūstonas “Rockets” 99:109 (30:27, 25:27, 21:32, 23:23);

Goldensteitas “Warriors” – Atlantas “Hawks” 110:103 (20:23, 29:29, 33:24, 28:27)