WBC aicina Vaildera un Fjūrija puses uzsākt sarunas par revanša cīņu

17/01/2019 22:33

WBC (Pasaules Boksa padomes) vadība noteikusi laiku līdz kuram šī brīža čempionam šajā versijā amerikānim Deontajam Vailderam (40-0-1, 39 KO) un britam Taisonam Fjūrijam (27-0-1, 19 KO) ir jāvienojās par atkārtotu cīņu.

Kā termiņš noteikts 5. februāris, pretējā gadījumā tiks izskatītas arī iespējas rīkot komerccīņas.

“Valde konsekventi nobalsoja par to, ka ir jārīko atkārtota cīņa. WBC ar šo lēmumu paziņo, ka tā aicina abas puses ir uzsākt sarunas,” teikts WBC oficiālajā paziņojumā.

Tiesa, vairāki mediji jau iepriekš ziņojuši, ka neoficiāli šādas sarunas jau notiek. WBC paziņojums drīzāk kalpo kā signāls no organizācijas puses, kas varētu paātrināt sarunu gaitu.

Parasti ienākumu sadale mērāma 70% titula aizstāvētājam, bet izaicinātājām 30%, taču šoreiz šī attiecība būs 60% pret 40% par labu Vailderam.

Atgādināsim, ka abu pirmajā duelī, kas norisinājās pērna gada decembrī Losandželosā, tika fiksēts neizšķirts, tādējādi Vailderam saglabājot WBC pasaules čempiona jostu.

Iepriekš ziņots, ka Vailders par Losandželosā aizvadīto cīņu honorārā saņēma desmit miljonus britu mārciņu (11,3 miljoni eiro), bet Fjūrijs savu kontu papildināja ar septiņiem miljoniem (7,9 miljoni eiro).

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

Ģirts Ankipans, Normunds Sējējs un Artis Ābols
18/10/2021 11:02

Kur tagad strādā kādreizējie “Dinamo” galvenie treneri?

Rīgas “Dinamo” Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) aizvada savu 14. sezonu. Iepriekšējos 13 gados komandu vadījuši speciālisti no dažādām valstīm ar dažādu pieeju, un arī līdzjutēju atmiņas par viņiem ir visai…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…