“Wizards” ĢM par Bīla maiņu: Darījums bija abpusēji izdevīgs

11/07/2023 22:18
Nokopēts
Bredlijs Bīls

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Vašingtonas “Wizards” ģenerālmenedžeris Vils Dokinss sarunā ar medijiem Vasaras līgā komentēja kluba lēmumu aizmainīt Bredliju Bīlu uz Fīniksas “Suns”.

“Wizards” maijā veica izmaiņas savā “ofisā” – par kluba basketbola operāciju prezidentu kļuva Maikls Vingers, bet Dokinss tika iecelts ĢM amatā. Vingers pirmajā preses konferencē Vašingtonā uzreiz nāca klajā ar skaļu paziņojumu, ka, ja tas tiek uzskatīts par pareizo soli, kluba īpašnieks Teds Leonsis viņam ir ļāvis veikt sastāva pārbūvi. Tas arī notika – starpsezonas ievadā Vašingtonā visu savu līdzšinējo karjeru pavadījušais Bīls nonāca Fīniksā, kamēr Kristaps Porziņģis tika aizmainīts uz Bostonas “Celtics”.

“Breda nozīme pilsētai, organizācijai gan laukumā, gan ārpus tā – par to man ir īpašs gandarījums. Kad man kopā ar Maiklu [Vingeru] bija iespēja satikties ar Bredu, sapratu, cik lielisks cilvēks viņš ir, rūpējas par savu ģimeni. Saliekot to kopā, ir saprotams, kādēļ viņš ir viens no “Wizards” visu laiku lieliskākajiem. Ja tu sāc šādas sarunas [par iespējamo aizmainīšanu], tu vēlies būt godīgs, patiess un darīt to, kas spēlētājam attiecīgajā situācijā ir pateicīgākais. Paskatoties uz visu kopumā, darījums bija abpusēji izdevīgs, ko arī mēs vēlējāmies panākt,” teica Dokinss.

30 gadus vecais Bīls pērn ar “Wizards” noslēdza piecu gadu kontraktu 251 miljonu dolāru vērtībā, tostarp viņš ir vienīgais spēlētājs līgā, kura līgumā ir punkts par neaizmainīšanu, proti, viņš var uzlikt veto jebkuram piedāvājumam, kas viņu neapmierina, kā arī darījuma gadījumā viņš var kontrolēt, pret ko viņš tiek aizmainīts.

“Wizards” un “Suns” veica darījumu… kurā zaudēja abi

TOP notikumi
1
X
2
4.4
4.33
1.66
4.75
4.2
1.63
3.1
3.75
2.15
3.6
3.4
2.05
5.5
3.8
1.63
5.25
4.2
1.58
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām