“Wolves” atklāj jaunumus par Žagara stāvokli

28/02/2024 14:36
Nokopēts
Artūrs Žagars

Viļņas “Wolves” vienība atklājusi jaunumus par latviešu basketbolista Artūra Žagara veselības stāvokli.

“Žagars, kurš atjaunojas pēc nopietnas traumas, atgriezies no Turcijas, kur viņam rudenī veica operāciju. Pašlaik viņš turpina rehabilitācijas procedūras mūsu komandas fizioterapeitu un fiziskās sagatavotības trenera uzraudzībā,” teikts kluba paziņojumā. Tāpat publicētajās bildēs var redzēt, ka latvietis treniņos jau darbojas ar bumbu.

Iepriekš vēstīts, ka oktobrī 23 gadus vecais spēlētājs guva smagu savainojumu, kura dēļ viņš vairākus mēnešus nebija devies laukumā.  Sākotnēji tika prognozēts, ka atlabšana no traumas ilgs vismaz piecus mēnešus, kas nozīmētu, ka labākajā gadījumā Žagars ierindā varētu atgriezties marta beigās.

Tomēr janvārī “Fenerbahce” treneris Šarūns Jasikēvičs nācis klajā ar pozitīvām ziņām – viņš atklāja, ka 23 gadus vecais saspēles vadītājs jau drīz būs gatavs atkal doties laukumā, konkrētus termiņus gan nenorādot. Jāatgādina, ka pirms sezonas Žagars noslēdza trīs gadu līgumu ar Turcijas grandu, savukārt Viļņas klubā viņš atradās īrē.

Lietuvas čempionātā “Wolves” rindās Žagars paspēja aizvadīt vien četras spēles, kurās, pavadot laukumā vidēji 22 minūtes, izcēlās ar 12 punktiem, trīs atlēkušajām bumbām un piecām rezultatīvām piespēlēm, bet ULEB Eirokausā vienā mačā bija laukumā 23 ar pusi minūtes, guva desmit punktus un četras reizes rezultatīvi piespēlēja.

Smaidīgs Žagars apmeklējis “Wolves” treniņu

Kurtinaitis par Žagaru: Sen nebiju redzējis tik intelektuālu spēlētāju

V.Valters: Jasikēviča nozīmēšana par “Fenerbahce” treneri ir slikta ziņa Žagaram

TOP notikumi
1
X
2
2.45
3.5
2.75
1.83
4
3.6
1.11
8
15
5
4.2
1.57
2.85
4.1
2.05
1.42
4.2
6
1.32
5.25
8.5
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām