“Wolves” līderis sajūsmā par Žagaru: Viņu savā komandā vēlētos redzēt ikviens

09/04/2024 11:25
Nokopēts
Rašīds Sulaimons

Lietuvas basketbola līgas (LKL) kluba Viļņas “Wolves” spēlētājs Rašīds Sulaimons un galvenais treneris Neds Pacevičs sarunā ar “Sporta Studiju” teicis labus vārdus par Artūru Žagaru.

Jāatgādina, ka fenomenālu Pasaules kausu Latvijas izlases sastāvā aizvadījušais saspēles vadītājs, kurš šosezon no Stambulas “Fenerbahce” tika izīrēts uz “Wolves”, Lietuvas kluba sastāvā paspēja aizvadīt piecas spēles, pirms viņš iedzīvojās ceļgala iekšējo sānu saišu plīsumā. Tika prognozēts, ka atlabšana no traumas ilgs vismaz piecus mēnešus. Rehabilitāciju Žagars uzsāka Stambulā, bet, tuvojoties potenciālajam atgriešanās brīdim, Žagars jau kopš februāra beigām treniņprocesu turpina Viļņā.

“Artūrs ir ļoti piezemēts cilvēks un patiesi talantīgs basketbolists. Pirms kāda laika mani apciemoja draugs no ASV, kurš ir Hjūstonas “Rockets” skauts. Kad viņš bija šeit, tad teicu, lai paseko līdzi Artūram. Viņš atbildēja, ka viņi jau kādu laiku vēro viņu. Tas man bija patīkams pārsteigums. Protams, ka nevaram prognozēt, ko nesīs rītdiena, bet ar viņa darba ētiku un raksturu viss ir iespējams. Turklāt viņš ir tāds, kuru savā komandā vēlētos redzēt ikviens,” atzinis Sulaimons.

Tāpat pozitīvi par latviešu basketbolistu izteicies Pacevičs. “Pozitīvisma iemiesojums. Viņš ir kā enerģijas lādiņš, kurš uzlādē ikvienu komandā. Vienmēr smaidīgs, lai kāda arī nebūtu diena. Pēc tam, kad Artūrs satraumējās mums bija grūtības atrast viņa aizvietotāju.”

Žagars par traumas gūšanu: Tajā brīdī likās, kam šis ir vajadzīgs… Viss, jāmet miers

TOP notikumi
1
X
2
5.78
4.35
1.54
1.49
4.34
6.52
4.15
3.34
1.95
2.55
-
1.42
1.2
-
3.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām