“Wolves” prezidents: Nav noslēpums, ka ceram Žagaru noturēt komandā arī nākamgad

11/04/2024 13:40
Nokopēts
Artūrs Žagars

Lietuvas basketbola līgas (LKL) kluba Viļņas “Wolves” prezidents Rimants Kaukēns sarunā ar “Basketnews.lt” atklājis, ka viņš vēlētos, lai latviešu basketbolists Artūrs Žagars arī nākamsezon paliktu komandā.

Jāatgādina, ka fenomenālu Pasaules kausu Latvijas izlases sastāvā aizvadījušais saspēles vadītājs septembrī noslēdza trīs gadu līgumu ar Turcijas grandu Stambulas “Fenerbahce”, taču šosezon viņš tika izīrēts uz Lietuvas vienību.

“Grūti teikt, kāds būs “Fenerbahce” sastāvs un kādas izmaiņas viņi veiks vasarā. Fakts ir tāds, ka mums ļoti patīk Artūrs. Viņš ir lielisks cilvēks, lielisks un talantīgs spēlētājs ar spožu nākotni. Nav noslēpums, ka mēs ceram viņu noturēt komandā,” teica Kaukēns.

Žagars “Wolves” sastāvā aizvadījis vien piecas spēles, jo oktobrī viņš iedzīvojās ceļgala traumā, pēc kuras kļuva zināms, ka laukumā viņš nevarēs doties vismaz piecus mēnešus. Žagara rehabilitācija ir ritējusi veiksmīgi, un, kā nesen izteicās pats basketbolists, laukumā viņš varētu atgriezties aprīļa vidū vai beigās.

“Wolves” prezidents gan precīzu informāciju nesniedza. “Šobrīd nevaru pateikt, kad Artūrs būs gatavs spēlēt. Mūsu komandas fizioterapeiti un ārsti strādā, lai palīdzētu viņam atgriezties laukumā pēc iespējas ātrāk. Precīzu datumu nevaru nosaukt, bet varu apgalvot, ka ļoti vēlamies, lai viņš ar mums būtu laukumā,” pauda funkcionārs.

Žagars atgriezies “Wolves” pieteikumā spēlei

Žagars par traumas gūšanu: Tajā brīdī likās, kam šis ir vajadzīgs… Viss, jāmet miers

TOP notikumi
1
X
2
5.78
4.35
1.54
1.49
4.34
6.52
4.15
3.34
1.95
1.2
-
3.75
2.55
-
1.42
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām