“Wolves” treneris par Žagaram piešķirto gada balvu: Tas mums atgādina, kādu spēlētāju zaudējām

28/11/2023 12:53
Nokopēts
Kēstutis Kemzūra

Lietuvas kluba Viļņas “Wolves” galvenais treneris Kēstutis Kemzūra pirms gaidāmās ULEB Eirokausa spēles pret Londonas “Lions” paudis savu viedokli par Artūram Žagaram piešķirto apbalvojumu kā Latvijas gada labākajam basketbolistam.

“Wolves” šovakar savā laukumā aizvadīs sezonas astoto spēli Eirokausā, uzņemot “Wolves”. Sarunā ar Lietuvas medijiem pirms gaidāmā mača Kemzūram tika vaicāts viņa viedoklis ne tikai par pretiniekiem, bet arī citiem jaunumiem saistībā ar komandu – proti, svētdien kļuva zināms, ka Kemzūras vadītās komandas spēlētājs Žagars tika atzīts par Latvijas gada labāko spēlētāju.

“Wolves” gan kādu laiku jau iztiek bez Žagara. Jāatgādina, ka latvietis oktobrī pārrāva ceļgala iekšējās sānu saites un šosezon viņš laukumā, visdrīzāk, vairs nedosies. “Prieks par Artūru. Personīgi es viņu vēl neesmu apsveicis, taču pēc treniņa viņam piezvanīšu. Viņš to ir pelnījis. Tas vienlaikus mums atgādina, kādu spēlētāju mēs zaudējām,” par Žagaram piešķirto apbalvojumu teica Kemzūra.

Žagars, kurš pēc Pasaules kausa parakstīja trīs gadu līgumu ar Stambulas “Fenerbahce”, bet šosezon tika izīrēts uz “Wolves”, Viļņas komandas rindās paspēja aizvadīt četras LKL spēles, izceļoties ar vidēji 12 punktiem, piecām rezultatīvām piespēlēm un trīs atlēkušajām bumbām. Vienīgajā ULEB Eirokausa mačā latvietis guva 10 punktus un atdeva četras rezultatīvas piespēles.

Žagars atzīts par Latvijas gada labāko basketbolistu

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām