“YEKINDAR” ieguvis vietu jaunā komandā

25/06/2022 13:51
Nokopēts
Mareks

Pēdējā dienā pirms “Counter-Strike: Global Offensive” (CS:GO) turnīra “IEM Cologne” dalībnieku sastāva pieteikšanas termiņa iztecēšanas, ASV vienība “Team Liquid” paziņoja par latviešu “CS:GO” spēlētāja Mareka “YEKINDAR” Gaļinska piesaisti uz minētā Vācijas pilsētā Ķelnē notiekošā turnīra laiku.

22 gadus vecā uzlecošā zvaigzne pēdējo reizi spēlēja “Virtus.pro” komandā, kura pēdējā laikā kopš Krievijas uzsāktā iebrukuma Ukrainā startēja ar nosaukumu “Outsiders” saistībā ar tās saikni ar Krieviju un Kremli. Kā jau ziņots, maija beigās latviešu talantīgais spēlētājs pēc diviem pavadītajiem gadiem “Virtus.pro” komandā tika pārvietots uz neaktīvo spēlētāju sarakstu. Atsaucoties uz organizācijas vēstīto, šāds solis tika veikts “vairāku iemeslu dēļ”, tostarp “saistībā ar pašreizējo starptautisko situāciju”.

“Team Liquid” savā paziņojumā nav skaidri norādījusi, vai šis ir mēģinājums ceļam uz ilgāka laika sadarbību, ņemot vērā Mareka prasmes, vecumu, potenciālu spožajai nākotnei un pašreizējo situāciju. Skaidrs, ka pavisam noteikti šāds scenārijs arī tiek apsvērts. Jāatzīst, ka latvietim priekšā ir sava veida izaicinājums, jo viņš centīsies iejusties komandā, kurā pēdējā laikā ir notikušas lielas izmaiņas: uz soliņa ticis nosēdināts franču veterāns “shox” un galvenais treneris “adreN”. Tāpat paredzēts, ka gaidāmajā “IEM Cologne” turnīrā trenera amatā “Team Liquid” sastāvā debitēs arī “daps” – bijušais Ziemeļamerikas reģiona spēlētājs, kurš guvis pieredzi vadot tādas komandas, kā “NRG”, “Evil Geniuses” un “Gen.G”.

“Team Liquid”, kas ir ar otro numuru izsētā Ziemeļamerikas vienība “ESL” reitingā Ķelnes turnīram, iegūs privilēģiju sākt to no vēlākas fāzes – galveno sacensību grupu turnīra, nevis “play-in” stadijas. “IEM Cologne” pirmie mači norisināsies 5. jūlijā, bet grupu posms sāksies 7. jūlijā.

TOP notikumi
1
X
2
4.75
4.33
1.65
4.6
4.33
1.65
4.33
4.2
1.7
3.2
3.75
2.1
5.25
3.75
1.66
3.7
3.3
2.05
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām