Zaudējums liedz “Rīgai” atgriezties MHL “play-off” zonā

12/02/2020 20:33

Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) vienība “Rīga” trešdien piedzīvoja zaudējumu regulārā čempionāta mačā un nespēja atgriezties “play-off” zonā.

“Rīga” viesos ar 2:4 (1:0, 0:2, 1:2) piekāpās Mitišču “Atlant” hokejistiem, piedzīvojot piekto zaudējumu pēc kārtas.

Spēles 14.minūtē rīdziniekus vadībā izvirzīja Kārlis Bucenieks, kurš vairākumā bija precīzs no pretinieku aizsardzības zonas viduspunkta. Otrajā periodā mājinieki guva divus vārtus un pārņēma vadību.

Sešas minūtes un četras sekundes pirms pamatlaika beigām Bulats Gaļimovs veica reidu pāri visam laukumam, apspēlēja trīs mājinieku hokejistus un izlīdzināja rezultātu. Tiesa, pamatlaika noslēgumā “Rīga” nonāca mazākumā, kā rezultātā “Atlant” pusotru minūti pirms finālsvilpes atgriezās vadībā, bet divas sekundes pirms mača beigām mājinieki panāca 4:2.

Rīt abas komandas tiksies atkārtoti.

Lai gan šie izbraukuma mači ir svarīgi cīņā par izslēgšanas turnīru, uzbrucēji Emīls Ģēģeris un Jānis Švanenbergs nosūtīti uz Rīgas “Dinamo” komandu. Slimības dēļ izbraukumā nav devies vārtsargs Jānis Voris un vēl vairāki hokejisti.

“Rīgas” hokejisti šosezon 55 spēlēs izcīnījuši 62 punktus, ieņemot devīto vietu Rietumu konferencē. Tikpat punktus 58 dueļos guvuši Čehovas “Russkie Vitjazi”, bet rīdziniekiem ir mazāk uzvaru pamatlaikā, tādējādi sāncenši ir pozīciju augstāk.

Par “Rīga” galveno treneri pērnvasar tika apstiprināts Raimonds Vilkoits, bet viņam asistē Aleksandrs Ņiživijs. Tikmēr par vārtsargu treneri strādā Nikolajs Žurkovs, savukārt par komandas menedžera pienākumus turpina pildīt Juris Opuļskis.

Pirmajās piecās sezonās “Rīgas” komanda spēja sasniegt MHL izslēgšanas turnīru, tomēr nākamās četras sezonas pēc kārtas vienībai gads noslēdzās jau pēc regulārā turnīra.