Zauerlands par Brieža un Glovacka cīņu: Tā bija īsa, mežonīga un brutāla

Kalle Zauerlands, sportazinas.com
Supersērijas promouters Kalle Zauerlands Foto: WBSS

Pasaules boksa supersērijas promouteris Kalle Zauerlands aizvadītās nakts pusfināla cīņu starp Mairi Briedi un Kšištofu Glovacki noraksturojis kā īsu mežonīgu un brutālu.

Jau ziņots, ka Briedis ar iespaidīgu nokautu naktī uz svētdienu Pasaules boksa supersērijas pirmā smagā svara pusfināla ietvaros nokautēja poli Glovacki. Otrajā raundā latvietis izpildīja teicamu sitienu kombināciju, kā rezultātā noguldīja Glovacki “uz dēļiem”. Trieciens polim bija pārāk smags, lai viņš spētu atgriezties cīņā, bet Briedis dueli pabeidza trešajā raundā.

“Redzējām lielisku cīņu. Tā bija traka – īsa, mežonīga un brutāla,” preses konferencē sacīja Zauerlands, kurš nosmēja: “Es pat nespēju uzreiz aptvert notiekošo, jo arēnā bija iespaidīga atmosfēra – pielīdzināma tai, kāda redzama Anglijas futbola mačos.”

“Mairis izpildīja lieliskus sitienus. Arī Glovackis sākumā veica dažus solīdus sitienus, taču Mairis demonstrēja neticamu precizitāti un pierādīja, ka viņš ir atgriezies savā labākajā formā,” sacīja promouteris.

Pirmajā pusfināla cīņā uzvaru ar nokautu guva kubietris Juniers Dortikoss, kurš uzveica amerikāni Endrjū Tabiti. “Mums būs lielisks fināls starp diviem izciliem pirmā smagā svara bokseriem,” noslēdza Zauerlands.

Briedis līdz ar šo uzvaru ieguva Pasaules Boksa organizācijas (WBO) čempiona jostu un atgriezās pasaules čempiona godā.

34 gadus vecais Briedis savas karjeras 27 dueļos guvis 26 uzvaras, no kuriem 19 bijušas ar nokautu. Tikmēr divus gadus jaunākais Glovackis 33 cīņās ticis pie 31 uzvaras, 19 reizes panākumus gūstot ar nokautu.

Plašāk par cīņas gaitu lasi ŠEIT

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par