“Zemgale/LLU” OHL fināla atkārtojumā otro reizi šosezon pārspēj “Kurbadu”

27/10/2018 18:03

“Optibet” hokeja līgas (OHL) iepriekšējās sezonas vicečempione “Zemgale”/LLU” sestdien regulārā čempionāta mačā viesos pārspēja valsts čempioni “Kurbadu”.

Jelgavnieki bija pārāki ar rezultātu 5:2 (1:2, 2:0, 2:0), svinot otro uzvaru šosezon trešajā savstarpējā spēlē. Atgādinām, ka “Kurbads” sezonas atklāšanas spēlē mājās guva virsroku ar 3:2, savukārt abu vienību nākamajā duelī Jelgavā “Zemgale/LLU” revanšējās ar rezultātu 3:1.

Mača rezultātu ceturtajā minūtē atklāja viesu uzbrucējs Ričards Bernhards, bet perioda turpinājumā “Kurbads” pēc Laura Ranceva un Edmunda Augstkalna precīzajiem metieniem pārņēma vadību. Tiesa, otrā perioda otrajā pusē Marks Mežsargs un Iļja Makarovs nepilnu divu minūšu laikā panāca 3:2 Jelgavas vienības labā.

Pamatlaika pēdējās minūtēs “Kurbada” vārtsargs Uldis Čalpa tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, tukšā cietoksnī ripas iemetot Artjomam Ogorodņikovam un Vladislavam Adeļsonam.

“Zemgales/LLU” vārtos Rihards Cimermanis atvairīja 36 “Kurbads” hokejistu metienus, bet pretējā nometnē Jānis Čalpa tika galā ar 23 raidījumiem.

Tāpat desmito uzvaru pēc kārtas sestdien svinēja turnīra līdere “Mogo”, kas savā laukumā ar rezultātu 6:1 (2:1, 3:0, 1:0) apspēlēja “Lido” vienību.

OHL kopvērtējumā aiz abām līderēm “Mogo” (31 punkts) un “Prizma” (25) ar 20 punktiem seko “Zemgale/LLU”, kamēr pa 18 punktiem iekrājušas “Kurbads” un HS “Rīga” vienības. Tikmēr pie pieciem punktiem desmit cīņās tikusi “Liepāja”, savukārt turnīra jaunpienācējai “Lido” pagaidām trīs punkti 11 spēlēs.