Zidāns pamet “Real” galvenā trenera posteni

27/05/2021 13:32

Zinedins Zidāns nolēmis pamest Spānijas futbola kluba Madrides “Real” galvenā trenera amatu, informē komanda.

Par Zidāna lēmumu jau iepriekš mēļoja Spānijas mediji, bet tagad klubs oficiāli ziņo par sadarbības neturpināšanu. Zidāns pie “Real” stūres atgriezās 2019.gada martā, amatā nomainot Santjago Solari. Otrajā termiņā ar Zidānu pie stūres karaliskais klubs uzvarēja Spānijas čempionātā un ieguva Spānijas Superkausu.

Zidāns par “Real” galveno treneri kļuva 2016.gada janvārī, nomainot atlaisto spāni Rafaelu Benitesu, un viņam bija sapņu starts, iegūstot astoņas no pirmajām desmit iespējamajām trofejām.  Zidāns ir pirmais treneris vēsturē, kurš UEFA Čempionu līgā uzvarējis trīs reizes pēc kārtas. Pirms kļūšanas par “Real” galveno treneri Zidāns vadīja kluba rezerves komandu.

Zidāns kā spēlētājs Madrides “Real” komandu pārstāvēja no 2001. līdz 2006.gadam. Viņš trīs reizes tika atzīts par Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) gada labāko spēlētāju, bet 1998.gadā, kad kopā ar Francijas izlasi kļuva par Pasaules kausa ieguvēju, ieguva prestižo “Ballon d’Or” trofeju jeb “Zelta bumbu”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jānis Stēlnieks un Gregs Popovičs
16/09/2021 20:42

Strēlnieks skaidro, kādēļ 2018. gadā atteicās no “Spurs” piedāvājuma

Lietuvas basketbola granda Kauņas “Žalgiris” basketbolists Jānis Strēlnieks atklājis iemeslus, kādēļ 2018. gada izskaņā, kad viņš pārstāvēja Pirejas “Olympiacos” vienību, atteicās no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Sanantonio “Spurs” piedāvājuma….