Zīle: Nedaudz galva sāp, bet tā viss kārtībā – varēja būt daudz bēdīgāk

19/05/2023 20:34
Nokopēts
Kristaps Zīle

Latvijas hokeja izlases aizsargs Kristaps Zīle pēc izcīnītās uzvaras pasaules čempionāta spēlē pret Slovēniju sarunā ar “Sportazinas.com” atskatījās uz maču, kā arī pastāstīja par savu veselības stāvokli.

Jau vēstīts, ka Latvija šodien B apakšgrupas piektajā spēlē ar 3:2 pieveica Slovēniju, turnīrā izcīnot trešo uzvaru pēc kārtas. “Bijām gatavi spēlei, daudz labāk kā citos mačos. Labs pretinieks, līdzīga spēle, interesants, agresīvs hokejs – viņi bija ātri, kaut kur mūs “piespieda”, kaut kur mēs viņus “uzspiedām”. Beigās trīs punktus dabūjām un tas ir pats galvenais,” stāstīja Zīle.

Mača otrajā trešdaļā Zīle piedzīvoja neveiksmīgu situāciju. Uzbrukumā uz pretinieku līnijas viņš sadūrās ar Rūdolfu Balceru, kuram nevilšus sanāca sitiens ar plecu Zīlem pa galvu. Visu vēl nepatīkamāku padarīja tas, ka Slovēnija šo epizodi izmantoja, diviem uzbrucējiem izslidojot pret vienu aizsargu un Anže Kuralts tobrīd rezultātu izlīdzināja – 1:1.

“Nedaudz galva sāp, bet tā viss kārtībā – varēja būt daudz bēdīgāk. Rūdža nedaudz ripu pazaudēja, es gaidīju, ka viņš ies tālāk un pats varēšu ripu savākt. Viņš savukārt gaidīja pretējo un gribēja ripu iegūt. Centos izvairīties, bet viņš nedaudz palēcās un sanāca dabūt galvā,” uz situāciju atskatījās Zīle, kurš, neskatoties uz piedzīvoto incidentu, laukumā pavadīja 15 minūtes un 36 sekundes.

Zīle turnīra otrajā mačā pret Slovākiju saņēma spēcīgu sitienu ar elkoni pa kaklu. Viņš gan bija diezgan pārliecināts, ka abas traumas nav saistītas. “Pie ārsta vēl neesmu bijis, tā kā nav bijis laika vēl pārbaudīt. Domāju, ka viss būs kārtībā, jo pašsajūta ir laba – jāskrien, jāsitās, jācīnās, jāiet hokejs spēlēt,” pauda aizsargs.

“Pasaules čempionātos nav vāju pretinieku,” par iemeslu, kādēļ slovēņi nepiekāpās un spēja izlīdzināt spēles gaitu, teica Zīle. “To mēs saprotam, mēs arī neesam vāji. Mēs katrā spēlē cenšamies izdarīt maksimālo, kas ir iegūt trīs punktus un mums šoreiz arī sanāca. Trīs punkti tabulā un vēl atlikušas divas spēles, kas jāuzvar.”

Savu nākamo spēli Latvija aizvadīs jau mazāk kā pēc 24 stundām, rīt plkst. 20:20 spēkojoties ar Kazahstānu. “Galvenais tagad ir atpūsties, uzkrāt enerģiju. Rīt būs jauna diena un pretinieks būs pavisam citādāks. [Jāveic] video analīzes, gatavošanās spēlei – rīt jābūt par 100% gataviem,” uz rītdienas maču raudzījās Zīle.

NOBALSO! | Izvēlies Latvijas izlases trīs zvaigznes spēlē pret Slovēniju

Vītoliņš: Man nekas nebūtu pret, ja vēl divas nākamās spēles uzvarētu šādā stilā

Brāļi Bukarti un Daugaviņš nokārto Latvijai uzvaru pār Slovēniju (VIDEO)

TOP notikumi
1
X
2
1.4
-
2.9
2.75
4.23
2.38
4.6
3.5
1.61
4.75
-
1.18
2.55
-
1.5
2.35
2.95
2.8
1.39
-
2.7
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām