Zināms Makgregora pretinieks atgriešanās cīņā

Konors Makgregors, sportazinas.com
Konors Makgregors | Foto: MMA Fighting

Pazīstamais “Ultimate Fighting Championship” cīkstonis savā nākamajā mačā oktagonā cīnīsies pret Donaldu Seroni, kura iesauka ir “Kovbojs”, vēsta ESPN.

Pirms mēneša Makgregors rīkoja preses konferenci Maskavā, kurā atklāja savus nākotnes plānus. Ja iepriekš Makgregors bija paziņojis par karjeras beigām, tad pasākumā tika anonsēts, ka nākamo cīņu viņš aizvadīs 2020. gada 18. janvārī ASV pilsētā Lasvegasā. Pretinieku Konors toreiz nenosauca, jo “šajā gadījumā UFC mani piebeigs,” teica pats sportists.

Tagad kļuvis zināms, ka īru cīkstonim pretī stāsies 36 gadus vecais Serone. Šī gada sākumā parādījās informācija, ka šāda cīņa varētu notikt jau šovasar, taču tai nebija lemts notikt.  “Abi puiši veica pārrunas par iespējamo cīņu. Es teicu – ja jūs vēlēsieties, tad es parūpēšos, ka duelis notiks. Tomēr vienoties tā arī neizdevās,” atklāja UFC prezidents Dana Vaits.

MMA karjeras laikā “Kovbojs” izcīnījis 36 uzvaras un cietis 13 neveiksmes. Tagad viņam ir divu zaudējumu sērija – 8. jūnijā viņš nav spējis tikt galā ar Toniju Fergusonu, savukārt 14. septembrī Serone atzina Džastina Geidži pārākumu. Tikmēr Konors savā MMA karjerā cietis vien četrus zaudējumus 25 cīņās, tajā skaitā sāpīgu neveiksmi pēdējā mačā pret Krievijas slavenāko UFC cīkstoni Habibu Nurmagomedovu 2018. gada 7. oktobrī.

Ilgi gaidītajā duelī ceturtajā raundā Habibs pārspēja Makgregoru ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”), tādējādi nosargājot savu čempiontitulu vieglajā svarā. Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību. Abiem tika piešķirti naudas sodi un diskvalifikācijas.

Makgregors vairākkārt izteicies par vēlmi aizvadīt revanša cīņu pret Habibu, taču pagaidām šāds piedāvājums netiek nopietni izskatīts Nurmagomedova nometnē. Kā atklāja pats Habibs, sākumā Konoram būtu jāizcīna desmit uzvaras pēc kārtas, tikai tad viņi varētu runāt par revanšu.

Habibs: Konors grib revanšu? Parunāsim, kad viņš izcīnīs desmit uzvaras

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par