Zubovs: Pateicos līdzjutējiem, kuri pēc diviem zaudējumiem savā laukuma tāpat atnāca mūs atbalstīt

15/09/2021 09:32
Rīgas Dinamo

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” galvenais treneris Sergejs Zubovs pēc pirmās mājas uzvaras dalījās emocijās par šo panākumu.

Jau ziņots, ka vakar rīdzinieki savā laukumā ar 2:1 pārspēja Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kuras treneru kolektīvā strādā Latvijas hokeja leģenda Sandis Ozoliņš. Vārtus “Dinamo” labā guva Emils Porjē un Jere Karjalainens, bet vārtsargs Johans Matsons atvairīja 29 metienus.

“Apsveicu komandu ar pirmo mājas uzvaru, kā arī pateicos līdzjutējiem, kuri pēc diviem zaudējumiem savā laukuma tāpat atnāca mūs atbalstīt, mums tas ir nepieciešams. Trešajā periodā mēs izlaidām iniciatīvu, pretinieks uzņēma apgriezienus, bet mūsu vārtsargs nospēlēja lieliski. Laukuma spēlētāji centās izmest ripas no zonas un ķert tās uz sevi. Laba darba uzvara,” teica Zubovs.

Pēc zaudējuma iepriekšējā mačā pret Jaroslavļas “Lokomotiv” ar 0:4, kad visi četri vārti tika ielaisti pirmajā trešdaļā, treneris atzīmēja, ka vakar sākums bija labāks. “Maču pret “Torpedo” mēs sākām neslikti. Protams, ir jāuzlabo vairākums. Otrais periods sanāca pilnvērtīgs, abas komandas izveidoja līdzīgu momentu skaitu, bet mums paveicās – ieguvām vadību un to noturējām. Ceru, ka izdosies attīstīt šo panākumu.”

Tāpat Zubovs atklāja, ka pagaidām nav skaidrības par Laura Dārziņa gatavību spēlēt. “Katru dienu komunicējam ar ārstiem. Lauris dosies ar mums izbraukumā, bet konkrēti neko pateikt nevaru.”

Pēdējo mājas spēli šajā sērijā “Dinamo” aizvadīs rītdien, 16. septembrī plkst. 19:30 pret Nursultanas “Barys”. Ar četriem punktiem sešos mačos Rīgas vienība ieņem pēdējo, 12. vietu Rietumu konferencē.