Žurnālists par Lilardu Bostonā: Pašlaik “Celtics” nevar aizmainīt nedz Porziņģi, nedz Braunu

25/09/2023 20:03
Nokopēts
Damians Lilards

Ziemeļamerikas medija “ClutchPoint” žurnālists Brets Sigels komentējis, no kādiem aktīviem būtu jāšķiras Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandai Bostonas “Celtics”, lai sastāvam piesaistītu Damianu Lilardu.

Jau vēstīts, ka pēdējās dienās Portlendas “Trail Blazers” atsākusi sarunas par savas lielākās zvaigznes aizmainīšanu. Iepriekš pats Lilards pauda vēlmi karjeru turpināt tikai un vienīgi Maiami “Heat”, kamēr pati komanda tam nav gatava, jo uzskata, ka cena par basketbolistu ir pārāk augsta.

Tikmēr ASV bukmeikeru vērtējumā viena no lielākajām varbūtībām ir par Lilarda piezemēšanos Bostonā. Sigels gan pauž viedokli, ka šāds scenārijs izskatās ne pārāk ticami. “Tiem, kuri interesējas par Lilardu un “Celtics”. Pašlaik Bostona nevar aizmainīt nedz Porziņģi, nedz Džeilenu Braunu, jo abi tikai nesen parakstīja līgumu. Lai maiņa notiktu tagad, “Celtics” būtu jāšķiras no visas ārējās līnijas, vai arī no trīs spēlētājiem no šī saraksta – Brogdons, Vaits, Wiljamss, Horfords. Izredzes, ka viņi to izdarīs, ir tuvu nullei,” uzsver žurnālists.

Iepriekš vēstīts, ka “Trail Blazers” trešo oktobri noteikusi kā datumu, līdz kuram jāveic maiņas darījums ar Damiana Lilarda dalību. Jau iepriekš ESPN vēstīja, ka Portlendas komanda aktivizējusies Lilarda jautājumā pēc samērā klusas vasaras. 1. jūlijā Lilards paziņoja klubam par vēlmi tikt aizmainītam.

Lilards ir viens no lielākajiem pelnītājiem NBA. Viņam šosezon alga būs 45,6 miljoni dolāru, bet nākamajās sezonās pēc tam attiecīgi 48,8, 58,5 un 63,2. Zvaigžņotais saspēles vadītājs aizvadīja savu karjeras rezultatīvāko sezonu. Viņš 58 spēlēs izcēlās ar vidēji 32,2 punktiem un 7,3 rezultatīvām piespēlēm.

Avots: Divas Austrumu komandas meklē iespējas iegūt Lilardu

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām