Žurnālists: Tambijevs ir pārāk “mīksts” darbam ar Rīgas “Dinamo”

Leonids Tambijevs, sportazinas.com
Leonīds Tambijevs | Foto: Karagandas "Saryarka"

Krievijas medija “Championat” žurnālists Pāvels Paniševs uzskata, ka ir pārāk “mīksts” speciālists, lai strādātu Kontinentālās hokeja līgas () klubā Rīgas “Dinamo”.

Jau vēstīts, ka rīdzinieki ir galvenā trenera meklējumos. Kandidātu sarakstā ir Tambijevs, Pēteris Skudra, Valerijs Kuļibaba, ka arī virkne ārzemju speciālistu, kuru starpā zviedrs Hanss Valsons. “Dinamo” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis apstiprinājis, ka viens no galvenajiem kandidātiem ir tieši Tambijevs, kurš martā noslēdza līgumu ar Vladivostokas “Admiral”, taču pameta šo komandu, kad kļuva zināms par vienības nespēlēšanu KHL gaidāmajā sezonā.

“Protams, labākais variants ir Skudra, kurš spēs visu sakārtot Rīgā, jo tur jau sen nav kārtības. Tambijevs gan ir pārāk “mīksts”, lai strādātu “Dinamo” vienībā,” raksta žurnālists.

Viņa viedoklis ir visai savdabīgs, jo Tambijevs ir zināms ar savu stingru raksturu, ko vairākkārt apstiprinājuši hokejisti, kuri spēlējuši viņa vadītajās komandās. Arī pats speciālists apstiprina, ka viņam ir visai augstas prasības ne tikai pret hokejistiem, bet arī pret komandas personālu.

Tambijevs iepriekš bija Augstākās hokeja līgas (VHL) kluba Karagandas “Saryarka” stūrmanis, bet vēl pirms tam vadīja Sanktpēterburgas “Dynamo” komandu. Tambijevs VHL turnīrā triumfēja divreiz – gan ar “Dynamo”, gan “Saryarka”.

Jau ziņots, ka vairāk nekā desmit “Dinamo” hokejistiem, tajā skaitā vairākiem līderiem, pēc 30. aprīļa beigsies līgumi. Kontrakti uz nākamo sezonu ir tikai četriem hokejistiem, taču esot apzināti visi Latvijas hokejisti, kuri ir komandas interešu lokā. Par leģionāriem skaidrība būs tad, kad tiks nozīmēts galvenais treneris, norāda kluba pārstāvis.

Ar 40 punktiem 62 mačos “Dinamo” finišēja 11. vietā Rietumu konferencē, sesto sezonu pēc kārtas nespējot kvalificēties Gagarina kausam.

KHL apskatnieks: “Dinamo” principā ir VHL līmeņa klubs, bet ar leģionāriem

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par