Žurnālists: Tuvākajās dienās “Blue Jackets” oficiāli nozīmēs Bebkoku

29/06/2023 09:28
Nokopēts
Maiks Bebkoks

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” par līguma noslēgšanu ar kanādieti Maiku Bebkoku oficiāli paziņos sestdien, vēsta Pjērs Lebrjuns.

Kontrakts tiks parakstīts uz diviem gadiem par astoņiem miljoniem dolāru. Viņa iepriekš noslēgtais astoņu gadu un 50 miljonu dolāru līgums ar Toronto “Maple Leafs” oficiāli noslēgsies naktī uz sestdienu.

Trenera karjeras laikā Bebkoks aizvadījis 1301 spēli, kurās viņam 700 uzvaras un 418 zaudējumi, vēl 164 cīņām noslēdzoties ar neizšķirtu pamatlaikā.

Jāatgādina, ka aprīlī Elvja Merzļikina pārstāvētā vienība lauza līgumu ar kluba iepriekšējo stūrmani Bredu Larsenu, kā arī nolēma neturpināt sadarbību ar vārtsargu treneri Meniju Legasī. Kopš tā brīža Kolumbusas vienība jau ir veikusi intervijas ar potenciālajiem galvenā trenera kandidātiem, kuru vidū pārsteidzoši atrodams arī bija Bebkoka vārds – speciālists pērn paziņoja par karjeras noslēgšanu.

Pasaules spēcīgākajā līgā titulētais speciālists nav strādājis kopš 2019. gada – neilgi pēc tam, kad “Maple Leafs” atlaida Bebkoku, spēlētāji, kas savulaik spēlēja trenera vadībā Toronto un Detroitas “Red Wings” komandās, nāca atklātībā ar apsūdzībām emocionālā vardarbībā. Vairāk par Bebkoka skandāliem lasi rakstā ŠEIT. Viņa pēdējās divas karjeras pieturvietas bija ASV un Kanādas koledžu komandas.

Pieredzējušais Bebkoks ir pasaulē vienīgais treneris – “Triple Gold” kluba dalībnieks, kurš aizvedis savas komandas līdz pasaules čempionāta un olimpisko spēļu zeltam, ka arī līdz Stenlija kausam. NHL karjeras laikā viņš trenējis Anahaimas “Ducks”, ar kuru debijas gadā nonāca līdz Stenlija kausa finālam, “Red Wings”, ar kuru viņš triumfēja vienā no diviem fināliem un “Maple Leafs”, ar kuru viņš četru gadu laikā trīs reizes iekļuva “play-off”, visos gadījumos izstājoties jau pirmajā kārtā. 2004.gadā speciālists kopā ar Kanādas izlasi triumfēja pasaules čempionātā, viņa kontā arī divi ziemas olimpisko spēļu zelti, kurus viņa vadītā valstsvienība izcīnīja 2010. un 2014. gadā.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām