Žurnālists: “Wizards” tomēr nelabprāt iesaistās sarunās par Kuzmas aizmainīšanu

25/01/2024 11:57
Nokopēts
Kails Kuzma

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Vašingtonas “Wizards” nelabprāt iesaistās diskusijās par Kaila Kuzmas aizmainīšanu, vēsta ietekmīgais ESPN apskatnieks Adrians Vodžanarovskis.

Iepriekš cits NBA insaideris Marks Steins ziņoja, ka “Wizards” plānoja šķirties no Kuzmas, par basketbolistu uzstādot visai augstu cenu – vismaz divas pirmās kārtas drafta izvēles. Kā galvenās interesentes tika minētas Dalasas “Mavericks” un Sakramento “Kings” komandas, bet tomēr, neskatoties uz dažādām baumām par Kuzmas nākotni, “Wizards” diskusijās par basketbolista aizmainīšanu iesaistās nelabprāt.

“Vašingtona sarunās par Kailu Kuzmu ir ļoti atturīga. Dažādu komandu pārstāvji man ir teikuši, ka viņi sazinās ar “Wizards”, taču Vašingtona nekādus pretpiedāvājumus neizsaka. Ar Vašingtonu var sazināties, taču šķiet, ka viņi šobrīd nav pārāk aktīvi un nemēģina Kuzmu aizmainīt. Pirms maiņu darījumu “dedlaina” tas varētu mainīties, bet es zinu, ka [“Wizards” prezidents] Maikls Vingers un [ģenerālmenedžeris] Vils Dokinss ir apmierināti ar Kuzmu un viņa atrašanos Vašingtonā, tāpēc viņi rīkosies ļoti uzmanīgi,” savā podkāstā teica ESPN apskatnieks Vodžnarovskis.

28 gadus vecais Kuzma, kurš starpsezonā ar “Wizards” parakstīja četru gadu līgumu par 102 miljoniem dolāru, šosezon 43 spēlēs izcēlies ar vidēji 21,7 punktiem, kas ir viņa karjeras labākais rādītājs, 6,6 atlēkušajām bumbām un 4,4 rezultatīvām piespēlēm. “Wizards” ar bilanci 7-36 ir līgas otrā sliktākā komanda – vājāk spēlējusi tikai cita Austrumu konferences vienība Detroitas “Pistons” (5-39).

Avots: “Wizards” par Kuzmu grib iegūt vērtīgākas drafta izvēles nekā Porziņģa un Bīla darījumos

 

 

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām