Zutis par Briedi: Viņam vieta ir psihoneiroloģiskajā slimnīcā

04/11/2022 09:19
Kristaps Zutis

Latviešu bokseris Kristaps Zutis portāla “Delfi.lv” veidotajā raidījumā “Aizmugure” kārtējo reizi spilgti paudis savu viedokli par Mairi Briedi.

“Katrā sliktajā lietā savā dzīvē mēģinu saskatīt kaut ko labu un paldies Mairim Briedim, ka es vairs nesparingoju bez ķiveres,” izteicās Zutis. “Tas ir fiasko visos līmeņos. Gan personiskajās attiecības ar cilvēkiem, kas viņam ir palīdzējuši, gan arī valstiskajā līmenī, atvainojos par izteicienu, bet pad**sis visu, kas viņam ir. Viņš bija TOP sportists Latvijā visās jomās un vienā momentā viņam vieta ir psihoneiroloģiskajā slimnīcā.”

“Mairim vispār nav nekā svēta. Ja tas ir cilvēks, kurš runā par vērtībām un intervijā par Dievu, bet pēc 15 minūtēm prasa prostitūtu telefonu numurus… Viņš nav cilvēks un manās acīs viņš ir sūds. Tārpi dzīvo zem zemes un, ja viņiem paveicas, tad kāds zvirbulis viņus apēd, bet Mairis ir tāds tārps, kuru pat gailim nevarētu dot. Manās acīs viņš ir vissliktākais, kas var būt. Visas sliktākās īpašības, kas var būt cilvēkam piemīt viņam. Pluss viņš ir anormāli tups, vienkārši nenormāli stulbs.”

Šī nav pirmā reize, kad Zutis nebaidās izteikt skarbus vārdus par Briedi un viņa pēdējā laika uzvedību. Arī Brieža bijušais treneris Sandis Kleins kritizējis boksera izvēles un izteikumus.

Zutis par Briedi: Izslēdziet ragainajam internetu, lai man nav jāslēdz viņš ārā

Bokseris Zutis skarbi par Briedi: Viņš ir nodevējs, mēs visi par viņu kļūdījāmies

Kleins skarbi kritizē Briedi: Drīz viņš varēs Tvaika ielā boksēt ar Napoleonu

Kleins: Vispār nesaprotu, kāpēc Briedis gāja politikā, tā noteikti nav viņa vieta

Pieslēgties

Dienas fokusā

Artūrs Irbe
03/02/2023 19:43

Leģendārais Irbe atklāj, kādā gadījumā viņš būtu gatavs atgriezties pie trenēšanas

Latvijas hokeja leģenda Artūrs Irbe sarunā ar “Latvijas Radio” atklājis, kādā gadījumā viņš būtu gatavs atgriezties pie trenera darba. 2014./2015. gada sezonu Irbe pavadīja Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandā Bufalo…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām