Zvejnieks Baltijas kausa sacensībās finišē 12. vietā

27/01/2022 16:08
Miks Zvejnieks

Latvijas kalnu slēpotājs Miks Zvejnieks ceturtdien Itālijā ieņēma 12.vietu Baltijas kausa sacensībās slalomā, kas vienlaikus bija arī Lietuvas čempionāts. Divu braucienu summā uzvarēja itālis Federiko Liberatore, kuram Zvejnieks zaudēja 1,49 sekundes.

Vēl no latviešiem Bruno Ģērmanis un Gustavs Harijs Ābele bija noslēdzošajās divās pozīcijās starp 27 finišējušajiem kalnu slēpotājiem. Žaks Gedra nefinišēja otrajā braucienā, bet Kristoferam Gulbim neizdevās sasniegt finiša līniju jau pirmajā braucienā.

Sievietēm ātrākā bija Baltkrievijas sportiste Marija Škanova, bet no latvietēm finišēja tikai Helēna Ērenpreisa, kura ieņēma 15.vietu starp 17 finišējušajām sportistēm un uzvarētājai piekāpās 17,18 sekundes. Tikmēr Samanta Līcīte nefinišēja pirmajā braucienā.

Tikmēr Austrijā notiekošajā Eiropas kausā Lauris Opmanis nobraucienā ieņēma pēdējo vietu starp 57 finišējušajiem sportistiem un nopelnīja 107,57 FIS punktus, bet viņa brālis Elvis Opmanis nepiedalījās sacensībās.